Listopad 2009

Část třetí

29. listopadu 2009 v 14:10 | Danny |  xxgamexx@hrazivota.com
Ahoj,tak tady to je:
.............................................................................................................................................
James jen lapal po dechu.Panebože!!!!!!!! Otevřel znovu deník a nalistoval ho na druhé stránce:

29. ŘÍJNA 2008
OOOH,TOHLE BYLA FUŠKA.....DODĚLÁVALA JSEM ÚKOL Z MATIKY A KTOMU MI TAM JAMES POŘÁD LEZ A OTRAVOVAL: JÁ TO NECHÁPU,POMŮŽEŠ MI?
SAMO ŽE NEPOMŮŽU! TY VA,JÁ MAM NĚKDY STO CHUTÍ ŘÍCT MU TO TAJEMSTVÍ,PŽE TODLE JE DĚSNÁ OTRAVA,KDYŽ ON SI MYSLÍ ŽE JSME DVOJČATA A STEJNĚ STARÝ - DOVOLUJE SI PAK UPE VŠECKO,CO HO NAPADNE. UŽ SE TĚŠÍM NA SVOJE NAROZKY. NAOKO JE BUDEM MÍT S JAMESEM 29. PROSINCE ALE JÁ JE MÁM VE SKUTEČNOSTI V LEDNU A O SKORO ROK JINAK.NAOKO MI TEĎKO BUDE JAKO 13 O NAROZKÁCH, VE SKUTEČNOSTI MÁM 13. NAROZKY ZA SEBOU...ACH JO,JÁ MAM TAK TĚŽKEJ ŽIVOT. NEJRADŠI BYCH SE MAMKY ZEPTALA PROČ VLASTNĚ HRAJEM TUHLE KOMEDII A PROČ MI POŘÍDILA BRÁCHU. OBOJE JE ZBYTEČNÝ - JAK BRÁCHA TAK TA HRA.

James zalistoval stránkami o dost dopředu,na tu nešjnovější:

6.LISTOPADU 2009
HURÁ,ZA 2 MĚSÍCE MI BUDE 15 A DOSTANU OBČANKU!!!!!!!!!!!!!!!OSLAVA JAK PRASE,UŽIJU SI JÍ!!!!!!!DNEŠK JE GOOOD-ZAČALA JSEM CHODIT S JEFFEM RODERICKSNEM!!!ON JE BOŽÍ!!!!TAK MILEJ A POZORNEJ,NE JAKO BRATŘÍČEK JAMESÍČEK.ALE S TOU OBČANKOU TO BUDE TRABL- RADŠI JÍ BUDU PŘED JAMESEM SKRÝVAT, I KDYŽ JE MOŽNÝ ŽE TAM NEDAJ MŮJ SKUTEČNÝ VĚK.....NE,ASI HO TAM NEDAJ.VŽDYŤ I STIM RODNYM LISTEM JE TO ZAONAČENÝ....

James deník definitivně zaklapl,zvedl se z podlahy,připraven vylézt z koupelny. v tu Lilyell nelidsky zakřičela.
,, UUHáááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!Pomooooooc!!!!!!!Co to je?????????????????"
james cvaknul zámkem a vyběhl ven. Na chodbě předsíně stála Lilyell a dívala se na malého stříbrného robota.Zdánlivě na něm nebylo nic špatného,byla to hračka.Problémem bylo,že nebyla ani jednoho z nich a před zrakem Lilyell se tam zhmotnila.Vedle ní ležel dopis.Lilyell se na Jamese podívala.

O´všem

26. listopadu 2009 v 15:10 | Danny |  Kecy,kecy a asi zase kecy
Ahoooooooooooooooj
Takže musim napsat o spoustě věcech,taky musim udělat pokračko toho příběhu a tak vůbec,ale nejdřív chci kecat.
1.Sem si total po---- ICQ,takže pro ty,co maj mí isko,už neplatí a online nákou dobu teda nebudu,jelikož se mi povedla pěkná blbina.Moje máma si založila účet na mym (do tý chvíle) ICQ a tak sem si smazal heslo a odklik ikonku neukládat heslo,aby mi do těch kontaktů čistě náhodou nelezla.
Chyba!!Naivně sem si myslel,že znám svoje heslo,jenže,haha,ICQ mě vypeklo a vypadá to,že tam mam upe jiný heslo,než to,co sem myslel že tam je.
2.Krásný je,že pomalu ale jistě přicházím o všecky SB- jedno se se mnou nějak nebaví, druhý pozastavilo blog,se třetím nejsem oficial SB a čtvrtý?U toho mi jaksi zmizela jeho web adresa,takže bye bye.Zůstalo akorát to poslední -Antík.Takže pokud má někdo zájem bejt mý SB,přijímám ho.(skoro na 100 %)
3. Jooo,já vim že mi trvá dlouho dodat ňákej článek ae jako já za to NEMŮŽU!!!!!! Tenhle článek měl bejt zveřejněnej už v neděli,ale to moje máma přišla o hoďku dřív domu a já to prostě nestih´.
4. Dalšího dílu se dočkáte. Vidim,že ste si odhlasovali že chcete aby James četl deník dál.Ok,jdu psát další část,ale nevim kdy ji zveřejnim.
5. Je zcela možný že se sem celej příští tejden nedostanu - třeba to nestihu a 2. až 3. prosince sem ve Vídni.
ččččččččččččččččaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Část druhá

13. listopadu 2009 v 15:16 | Danny |  xxgamexx@hrazivota.com
Ahoj,tak teda v anketě zvítězila možnost že James si deník přečte a bude dělat že ho nečetl.Tak teda budu pokračovat dál :
...............................................................................................................................................................
,,Já nevím....." rozmýšlel se naoko James. ,,Dáš mi pár minut na rozmyšlenou?" dodal.
,,Noo" kníkla Lilyell nešťastně. James věděl že to Lilyell dlouho nevydrží. Pokud nechápete co, tak se to blbě vysvětluje. Lilyell trpěla klaustrofobií a pak nějakou nepojmenovatelnou nemoc,která se vyznačovala tím, že její nositel dostával neuvěřitelný záchvat smutku a ten vyvrcholoval i silnými depresemi a záchvaty vzteku, byť se majitel trápil jen tím, že ztratil album. Jasně,myslíte si, že je to kravina, ale to není podstatný.
,,Tak počkej momentík,jo?" nabídl James a otevřel deník na první straně deníčku. Stálo tam:
27.ŘÍJNA 2008
JMENUJI SE LILYELL A MÁM DVOJČE JAMESE. JE PITOMEC A NESKUTEČNĚ MĚ SE--!NENÁVIDÍM HO.
NĚKDY MÁM STO CHUTÍ ŘÍCT MU TO,CO NESMÍM. TOHLE TAJEMSTVÍ MĚ ŠTVE. A PAK JE TU DALŠÍ TAJEMSTVÍ, KTERÉ TU ALE ZMÍNIT MŮŽU. JSEM O 11 MĚSÍCŮ STARŠÍ NEŽ JAMES, ALE TOHLE SE NESMÍ DOZVĚDĚT, MY TOTIŽ VLASTNĚ NEJSME DVOJČATA. ON JE ADOPTOVANÝ. ALE AŽ MU TO BUDU MUSET ŘÍCT,CHCI SI VYCHUTNAT,JAK TRPÍ. VŽDYT UŽ JENOM DNESKA MĚ UKRADL 1000 KČ Z KASY A VYSMÍVAL SE MI PŘED TŘÍDOU,ŽE JSEM TLUSTÁ. ASI HO ZABIJU,FRACKA MALÝHO - JEŠTĚ KE VŠEMU JE TEN BLBEC O 16 CM MENŠÍ NEŽ JÁ!!!! A JAK JE TO S RODNÝM, LISTEM,LEGITKOU A ÚDAJI?? V RODNYM LISTU JE TO, CO JE PRAVDA, MŮJ SKUTEČNÝ VĚK-BUDE MI 14 A JEMU TEPRV 13. A S TŘÍDNÍ UČITELKOU A ŘEDITELEM JSME SPECIELNĚ DOMLUVENÝ.VÍM,ZNÍ TO DIVNĚ.ČAUKY.
James zmateně zaklapl deník. On je adoptovaný????????? Je mladší než Lil??? A toho tak ona nenávidí??? James byl totálně vykolejený. Má brečet, nebo se vztekat?Bože,že já ten deník četl, nadával si v duchu James.
................................................................................................................................................................
Hlasuj v anketě,díky.p.s: Jak se ti líbí dess? (díky Awíku!)