Únor 2010

Dragonci 2

25. února 2010 v 13:02 | Danny |  Dragons
Tak jo,po tísících letech mi dospěl další dráček,zatím co Antíkovi se to rozrostlo jako o závod (teda,část z toho je moe práce...).Tak jde se na přehlídku!
....................................................................................................................................

Adopt one today!
-Antíkův třetí drak,praštěná zelená dračice.
Adopt one today! - Čtvrtý Antíkův drak,je sněžný a vypadá jako pitomec :-)
Adopt one today! - Pátý Antíkův drak,skoro totožný jako ten můj první.
Adopt one today!- Šestý dračík Antíka,kdyby neměl tu růžovou tak je moc hezkej.
Adopt one today!- Antíkův krásný bílý drak,který vznikl z docela obyčejného bílého vajíčka.
Adopt one today!-Osmý drak Antíska,který si dával na čas a až po 30 klicích vyrostl.
Adopt one today!- Zvláštní pruhovaný dragonek,je zase Antíkův.
Adopt one today!- Antíkův drak,není teda zrovna moc hezkej,ale je zajímavej.Jako vejce byl krásný!
Adopt one today!- Vysoce zajímavý dračík,je Antíka a nedokážu si představit,jak vypadalo vejce.
Adopt one today! - Antíkův poslední drak,dospěl velmi rychle-5 kliků!

Adopt one today!-Konečně můj drak!Je to druhý drak kterého mám a tentokrát je to kluk!
........................................................................................................................................
P.s.:kdybyste klikali při každé návštěvě tohohle blogu,měl bych jich taky hodně jako Antík.Část dvanáctá

23. února 2010 v 13:09 | Danny |  xxgamexx@hrazivota.com
Tak po dlouhé době jsem tu zas já a moe úžasnost.... :-)
................................................................................................................................................
,,To nejsem já!!!"zavrtěl prudce hlavou James.
,,Fakticky ne??Protože to opravdu VYPADÁ JAKO TY!"pěnila Lilyell.Ta hra jí začínala lézt krkem.
,,Né!Já jsem tam ale fakticky dobrovolně nešel!Víš,že sem přece nechtěl abys šla ty,tak proč bych asi tak šel já???"hájil se James.
,,Z ješitnosti..."broukla Lilyell zamyšleně.Jedno Jamesovo slovo jí utkvělo v hlavě-DOBROVOLNĚ.Já jsem tam ale fakticky dobrovolně nešel...Nemá v tomhle třeba prsty ten dědek?
,,Hele,mazlíku,budu ti věřit,ale teď mám práci,tak si běž zase po svejch.A nezapomeň kontrolovat mé druhé já!Pa!"zamávala mu Lilyell a vydala se na cestu.Netušila ovšem,že James jí pořád vidí.A ona jeho by taky viděla,kdyby ovšem používala oči...
....ve světě hry...
,,Co to bylo?"zajímal se melírovaný prcek,když se k nim Lilyell vrátila.
,,Ale...problémek s bráškou v lidským světě...."mávla rukou Lilyell.Kluci se na sebe podívali.
,,Ty máš kontakt s lidským světem?"zeptal se překvapeně Thoby.Lilyell se na něj podívala jako na blbečka a řekla: ,,No jasně."
,,Dostaneš nás odsud?"zeptal se tázavě menší kluk.Lilyell zaváhala.
,,Možná....Hele,jak se spojím s tím dědkem?Potřebuju s ním mluvit."
,,Jak?Jsou dva způsoby-buď za ním půjdeš do té místnosti,odkud tě poslal do hry-tam se dostaneš každou noc ve snu,nebo si tě sám vyhledá a naváže s tebou spojení."odpověděl jí Thoby.Lilyell kývla.
,,Tak jo,teď si půjdu úmyslně schrupnout.Počkejte na mně."řekla jim,stočila se do klubíčka jen tak na zemi a očekávala spánek...
....za 10 minut...
Lilyell zamrkala,když ji oslepilo světlo (a to uvítala,protože to bylo první jasné světlo za těch pár minut) a pak se posadila.
,,Vítám tě!Takže víš ke jsi a zde se v každém tvém snu budeš ocitat.Narazilas na nějaké problémy ve hře?"uvítal jí starec.
,,Na tunu!Ten váš Justin Marx vypadá na stejno jak můj brácha!!!!!Co vy na to?Je to on?"vypálila Lilyell.
................................................................................................................................................

Nováček

20. února 2010 v 13:38 | Danny |  Recenze knížek
Prima,takže tohle je první článek v týhle rubrice.
.................................................................................................................................................
název knihy: Nováček
počet stran: 303
vydáno roku: 2004
kde (vydáno kde): Anglie
překlad: Petra Klůfová
počet dalších dílů (už vydaných v ČR): 5
obálka knihy:

Cherub-Nováček
ale odmyslete si tu www adresu,ta tam fakt v originále není :-)
O čem to je:
Jamesovi je necelých dvanáct let a chodí do 7.třídy (to je malounko divný,ale fajn).Je to fajn kluk,ale příšerný vztekloun a toho velmi-až abnormálně často-tahá do průšvihů.James má devítiletou sestru Lauren.A oni dva jsou nevlastní sourozenci-jejím tátou je opilec Ron,naprostý pitomec,řeknu-li to slušně.A jednoho dne si zavaří James obří průšvih-přestože je to nešťastná náhoda,podaří se mu zranit spolužačku a následně ještě učitelku.Ze školy uteče a pak když jde domů,zjistí,že jeho mamka je opilá a o průšvihu neví.To že je jeho matka opilá,je veliký průšvih- bere léky a na ty požívat alkohol nesmí.Na tuhle kombinaci alkohol-léky zemře...James putuje ke své smůle do dětského domova a Lauren,k ještě větší smůle putuje do péče Rona (to potěš noha...)....a James to opravdu v děcáku zvládá špatně-opět je ve velkých problémech.Pak si ho ale vyhlídne jednotka Cherub,která je zaměřená na práci dětských agentů a tak se Jamesův život mění a on se stává agentem Cherub-nejdřív ho teda čeká spousta testů sa výcvik,ale je to tak....I Lauren má to štěstí a později (poté,co jí Ron začne bít) se za Jamesem do Cherubu dostane....
Moje názory
Kniha je pro děti asi tak od 10 nebo 9 let,ale pro mladší rozhodně ne.V knize se najdou různé chyby-nemyslím tím pravopisné,ale třeba chyby ve jménech atd.První díl ze série Cherub je relativně nejjemnější,ty další jsou "tvrdší" na psychiku.Je to velmi originální a celkem dost reálné dílo,je to moje nejoblíbenější kniha (další díly také)
Hodnocení: 10/10
klady:
originalita a reálnost
zápory:
chyby

Hra Twin Shot 2

16. února 2010 v 12:36 | Danny |  Odkazy na hry
Ahoj,zase jsem tu se hrou,opět je pro dva a opět jí může hrát i jeden.Takže hurá,jde se na to!
Kratší popis o co jde
Takže jste takovej lítací medvídek (fialovej nebo červenej,záleží jstli hrajete sami nebo s někým) a vaším úkolem je střílet šípem na ty skákající blivajzíky a sbírat penízky.Tahle hra je skákačka.
Delší a podrobnější popis
Na začátku se musíte moc namáhat a kliknout na políčko PLAY :-D!Těžké,že?pak si vyberete jstli hrajete sami,nebo s někým a pak už jdete hrát.Šípama který střílíte se dá dokonce i budovat cesta-vysvětlím-když střelíte na sloup,šíp se na něm uchytí,tak můžete na šíp skočit a tak se dostat třeba na druhou stranu,výš,nebo prostě jinam....To jakým tlačítkem střílíte tam je napsaný a to jak skáčete taky.Tak jo,běžte si zahrát!

Diplomek pro Antíka za bleskowku

12. února 2010 v 14:26 | Danny |  Diplomky pro...
Takže,ahoj lidi,po dlouhu tu zase tak nějak jsem,ale budu tu spíš nárazově,tak sorry.Jinak,tady je diplomek pro Antíka,je za bleskowku.Ten pro Eve ještě nemám,pardon.Ale buude!
Zatím!
Diplomek pro Antíka

Hra Bomb it 2

4. února 2010 v 13:01 | Danny |  Odkazy na hry
Ahoj,po nějaký době vás jdu zase otravovat s nějakou hrou...Pro změnu je to akční/strategická a ne skákačka.Není to žádná krvárna a musím říct,že to má poněkud dětskou grafiku.Můžou jí hrát dva lidi,nebo jeden.Na začátku si zvolíte,kolik vás bude hrát-ty nebo ještě někdo s tebou.Pak si vyberete,kolik chcete soupeřů-to je to enemies.Pak si vyberete kolik levlů chcete mít.Je tam rozmezí 5-20.Poté si vyberete téma-pozadí hry.Nej je asi Crystal Mine,ale záleží na vašem vkusu.Jako poslední se rozhodujete,jak složitou hru chcete.Pak už vybíráte panáčka,jakýho chcete-růžová holka/zelený kluk/modrý kluk/oranžový kluk.Taky nezapomeňte zvolit,jestli chcete hrát ARCADE-cílem je zneškodnit druhé,WEAPONS ONLY-to samé,ale je to těžší=každého musíte zabít 10krát,COLLECT THE COINS-cílem je sesbírat 10 penízků a COLOR THE TILES-obarvování územího.Zní to blbě ale když tu hru zkusíte,uvidíte že je super.
Jak se hraje a o co jde
Jste jeden ze zvolených robůtků a máte asi 3 životy.Ostatní jsou vaši nepřátelé a můžou vás zabít svými bombami,nebo když mají,tak zbraněmi.Ty máš ovšem taky bomby-hází se buď mezerníkem nebo entrem,záleží na tom,jestli hrajete sami nebo tak.A pozor-ta bomba vážně bouchá,takže rychle pryč z dosahu žáru,pokud teda nechcete být mrtvolou.Tou bombou můžete zablokovat v slepý uličce i soupeře a tím ho zlikvidovat-fakt no blood!Bomby házíte k předmětům,ty poté bouchnou a někdy obsahují i super bonus-zbraň (hurá,nemusíte likvidovat soupeře bombami,tím pádem nehrozí,že chcípnete i vy) nebo život,vozítko,či rychlost....nebo světlo-a to je fakt nej bonus!Světlem můžete zneškodnit kohokoli a ani bomba vám neublíží.Bohužel trvá ale jen několik sekund.Když jste jo dobrý,dostanete se do rekordů.Já osobně mám nej rekord v ARCADE,ale to je tím,že mě vždycky něco tak vytočí,že jsem nelítostný vrah...dobře,konec tlachání,běžte to zkusit!

Můj první diplomek s tygrem... a je od Eve

1. února 2010 v 12:35 | Danny |  Diplomek od...pro mne
Takže,tenhle diplomek jsem dostal za spřátelko a je moc pěknej: