Červenec 2010

Část patnáctá

22. července 2010 v 19:00 | Danny |  xxgamexx@hrazivota.com
Tak KONEČNĚ jsem tu po...5 měsících s pokračkem mýho příběhu.Já vím,je to stoprocentní chcípáctví,začínám Antíkovatět :-).Ale ono to bylo děsně těžký,vy všichni ste si vymyseli,že to modrý světlo v těle Justina Marxe je něco jinýho a každý měl jiný názor...
........................................................................................................................................................
,,Je to věc.Tvůj nový bratr má v sobě nepředstavitelné množství energie.Dokáže rychle běhat,nemusí spát...je jako Superman a já umírám.CHCI to světlo,jeho energii."prohlásil stařec a v očích se mu zablýsklo.Lilyell už nenapadlo se smát.Teď se bála.Na Rofovi bylo něco,co jí děsilo.Nevěděla co,ale jeho přítomnost nebyla nic příjemného.James...už delší dobu si na svého bratříčka ani nevzpomněla....musí si s ním soukromě pokecat...
,,No a představme si,že dokážu to světlo získat-což nevim jak.Nezabije ho,když mu tu energii vezmu?"zeptala se Lilyell.Rof se ušklíbl,jako by byla snad úplně pitomá a odpověděl jí,že jeho to nezabije,akorát se stane obyčejným.
,,Jak mám to světlo získat?"
,,Nejdřív potřebuješ jeho důvěru,což ale půjde snadno díky faktu,že jste sourozenci.A pak ti musí svěřit nějaké své velké tajemství,čímž osvobodí tu modrou energii.Víš,tvůj bratr Justin v téhle hře skoro s nikým nekomunikuje.Akorát s Thobym a Erickem.Tím,že se někomu vypovídá a svěří,osvobodí světlo."vysvětlil Robert Von Fame.Lilyell kývla.Problém number one byl vyřešen.
,,A jak to světlo...chytím?"zajímalo jí dál.Na starcově obličeji naskočil zabijácký úsměv,ale Lily zatím netušila,co to znamená.
,,Ono vpluje do tebe,stačí ke mně přijít a já si ho vezmu."
Lilyell kývla znovu,vše bylo nyní jasné.Pak se ještě Rofa zeptala,jestli už může od něj pryč.Robert Von Fame souhlasil,a tak se za pár vteřin ocitla na jakémsi asfaltu,v leže.Ohromně jí to překvapilo a zprvu jí nedocházelo,kde se tam bere.Pak ale spatřil obličej Ericka,toho mladšího blonďatého kluka a vzpomněla si.
,,Tak co?"naléhl Thoby.Lilyell se postavila a oprášila si pyžamo.
,,Co co?"zeptala se zmateně.Cože to po ní chtěli?
,,Jak to probíhalo...zachráníš nás teda z týhle hry?"
,,Jo ahá...tohle.No,já nevím,jestli vás dokážu zachránit.Vždyť já nevím,jak se vůbec člověk vrací zpět!Nikdo mi to neřekl."odpověděla Lilyell.
,,Musíš vyhrát v aréně zápas.Když vyhraješ,hra tě vykopne zase do normálního světa a tvoje dvě já se zcelí."vysvětlil Thoby.
,,Ale my dva nemáme šanci,nesmíme do arény.Kvůli tomu,co jsme provedli Rofovi."dodal Erick tiše.
,,To znamená,že bych já musela za vás vyhrát DVA zápasy?"vyhrkla Lil.Dva páry očí se na ní intenzivně zahleděli,a to byla odpověď-ANO.
.......................................................................................................................................................
Hlasuj v anketě!Dík