Říjen 2010

Velká katastrofa jménem dort a milkshake 3

28. října 2010 v 19:52 | Danny |  Zážitky
Tak jak jsem slíbila,tady jsou ty dodatky k receptu na mandarinkový dort se 2 korpusy.Dneska jsem ho ochutnal/a a musím uznat,že je fakt výborný!

-trvá to zhruba 2h a 30minut,nám to teda trvalo dýl,ale my jsme měli technické potíže... :D
-fotky z místa činu :)
Hotový a malounko umatlaný milkshake :)
Budoucí korpusy,ten světlý už je těsto,ten tmavý zatím jen sypká směs
vypovídající za vše :) tady v téhle části jsme měli velký problém-ten krém mezi tím všude tekl! XD
té mražené zeleniny si nevšímejte,to do toho nepatří! XD
Další fáze,celé pomatlané krémem,jehož byl TROCHU přebytek
HOTOVO! Ten ošklivý nápis,za ten může Antík,ale ty hezké kolečka z kakaa na talíři jsou ode mě! XD

-lepší je dělat dort ve dvou,jako v jednom nevím, nevím! XD
-nejspíš vám zbyde krém,počítejte s tím

To je zatím vše,nevím,já si ještě na pár detailů vzpomenu a připíšu je...zkuste ten recept,je good a ověřen.
Měli jste slyšet včera ty naše kecy: ,,Sakra,tohle jsou fakt partizánský podmínky!"
-> narážka na vybavení kuchyně XD

Danny (v happy náladě)

Velká katastrofa jménem dort a milkshake 2

27. října 2010 v 21:28 | Danny |  Zážitky
Yeaaah,tak jsem celý živý a momentálně i zdravý člověk zpátky,dort vyšel,nic nebouchlo,nic nespadlo,nic se nerozbilo,malovat jsme nemuseli,akorát teda vytírat pak podlahu,ale nic vážnýho.Všichni a všechno žije! XD A teď k tématu.
Zhruba ve 14:25 jsme se sešli a nějak tak oficiálně začali něco dělat :) Zkontrolovali jsme shake (psala jsem o něm v článku pod tímhle) a vyndali potřebné krámy,tuším,že se jim říká ingredience-a tady je zveřejňuju,není to TOP SECRET recept,klidně si to udělejte taky,prý je moc dobrý (až budete umírat na otravu,svůj poslední hněv obraťte na Antíka,ten toto tvrzení prohlásil XD):

KORPUS Č.1
3 vejce
120g moučkového cukru
120g polohrubé mouky
3 lžíce oleje

Ještě poznámka: náš dort vypadal tak,že vespod byl normální světlý korpus (pro nekuchaře: takový ,piškotový´ nesmysl:)),na tom byl krém (ingredience pak),na tom kakaový korpus (né,jsme úplně normální-skoro :)),na tom zase krém a na tom želé s mandarinkami.

Pak jsme zvážili cukr+mouku,nacpali to do mísy,přidali olej a pak: já míchala suroviny uvnitř mísy,Antík do 2 skleniček odděloval od sebe žloutek s bílkem-pozor,to fakt musí být zvlášť (zatím).Když to pak měl-a to že byla snad naše první katastrofa,oni se ty vajíčka odmítali rozbít,pak padali skořápky do toho bílku...-nakydnul ty žloutky do té misky s moukou,kde já doposavaď míchal a přesunul se k ní,zamíchat to a já se přesunul/a k věci jménem ruční šlehač a z toho bílku (samozřejmě jsme ho z té skleničky přelili do vyšší a větší plasotvé nádoby) dělal/a sníh.Zdařilo se,teď jsme sníh hodili (no,skoro doslova XD) do té misky s moukou a celé to začali míchat,a vzniklo super těsto,samo ale až po nudných cca 10ti minutách hýbání rukou.Pozn. k těstu:už během míchání má vytvářet bublinky a to že vypadá,že je ho tam ale děsně málo,je jen fikce :).To jsme dali péct doj vysoce výkonné trouby (ironicky-3 sirky nám chcípli,snad až 4.chytla) a věnovali se přípravě druhého korpusu,který měl podobné složení,ale ne stejné:

KORPUS Č.2,KAKAOVÝ
3 vejce
120g moučkového cukru
90g polohrubé mouky
30g kakaa
3 lžíce oleje

Zase stejný postup a péct,jo,peče se to snad při 200°C a 20 minut,ale my jsme originál: u jejich trouby není poznat,kolik je to stupňů a díky tomu,jak nám ten krám furt zhasínal,bylo to 30 minut,ale vy to kontrolujte už po 15ti.
Poté jsme začali dělat krém,takový spíš lehký,se šlehačkou a tvarohem:

LEHKÝ KRÉM ,,ŠLEHAČKA S TVAROHEM"
1 smetana ke šlehání (250 ml)
1 měkký tvaroh (spíš bez tuku,250g)
cca 4 lžíce moučkového cukru (polévkové lžíce,ne čajové:))
+ čokohoblinky (strouhal/a jsemje já,normálně koupíte ORION čokoládu na vaření a když překonáte touhu sežrat jí,tak jí míň jak 1/2 ostrouháte)
+mandarinky (my brali z konzervy-taky kvůli šťávě,hodí se),1 malou konzervu

Tady smícháte kelímek smetany s tvarohem a to zase rozšleháte,naházíte tam cukr a čokohoblinky a mandarinky (klidně celé,oni jsou ty mandarinky z konzerv dost pidiaturní).Hotovo
Teď vyndáte korpus 1 z lednice-mimochodem,má se dát zchladit po vyndání z trouby :) -a namatláte na něj krém.Poté seženete ten druhý korpus,který jste kdesi také vzali (jo,asi byl také v té lednici) a opatrně to na ten první kus připlácnete.Teď vám to začne téct,tak chytejte unikající krém! :D...až to bude,s největší pravděpodobností vám zbyde tuna krému,takže jím omatláte celý ten zatím dort,alespoň zamaskujete jiné nedostatky :)
Když píšu celý dort,myslím tím,že omatláte (dobře,natřete) tím i vršek dortu,na to pak dáte mandarinky z druhé konzervy (hihi,tu taky jako máte) a šťávu si schováte.Celý to teď dejte do lednice zchladit.Teď může jeden člověk začít dělat želé na sporáku (Antík) a druhý mýt nádobí...
OVOCNÉ ŽELÉ
1 sáček dortového želé
ovocná šťáva (ta z konzervy)

To uvaříte,necháte malinko zchladit,vyndáte dort z lednice,nalijete na něj,dáte celé mrazit a jdete spravit kuchyň :)...pak to vyndáte a dozdobíte
UUF,dodatky zítra!

Velká katastrofa jménem dort a milkshake 1

27. října 2010 v 13:02 | Danny |  Zážitky
Tak jsme se zhruba před měsícem s Antíkem rozhodli-teda on,že chce udělat mamce k svátku dort.Já samozřejmě vím,že v ohledu práce v kuchyni jsme asi tak stejně šikovní,tj. totální matlalové.Takže jsem se do jeho plánu násáčkoval/a,že pomůžu.Od té doby jsme plánovali.Jak to bude vypadat,co dát kam,kolik to bude stát....možná ani neuvěříte,ale když se to tak sečte,tak celá příprava (postup,shánění informací,které jsme ještě ke všemu z 3/4 neznali...) zabral 10 h!Jak drahý svátek-i cenově :)
Rozhodli jsme se,že uděláme banánový milkshake,hlavně taky proto,že kdyby nám ten dort nějakým NEDOPATŘENÍM spadl,tak abychom měli aspoň něco.Upřímně řečeno,ten shake jsme dodělali před hodinkou,teď máme pauzu na oběd+Antík musí k doktorovi/ce a mezitím co je pauza a než se mi objeví oběd,píšu...Milkshake se nám kupodivu povedl výborně,vlastně jsme měli jen jednu menší katastrofu a to,když hodil Antík plastovou misku sloužící jako poklop do shakeu... XD Kdyby vás udivoval ten poklop,tak to proto,že oni nemají doma ten uzavřený mixér,akorát takový ten šlehač nebo co to je,takže poklop byl obrana proti létajícímu mlíku :D
A tady recept na ten náš banánový shake
-fakt chutná poživatelně :) (né,je fakt dobrej):

3 polévkové lžíce cukru moučka (cukr!správně!:)
1L mléka
3 banány
1/2 smetany ke šlehání (je to krabička)

+ mixér,prkýnko,nůž,mozek a nervy :D
no,zabralo nám to asi půl hodinku...plus,pak při servírování tam hodlá Antík hodit čokohoblinky (nastrouhaná Orion na vaření) a šlehačku...to je zatím tak vše,recept na dort zveřejním později,taky musím zjjistit,jestli byl poživatelný,nebo jestli ho vůbec uděláme :)

Komiks-část 2

24. října 2010 v 14:11 | Danny |  Komiks-Sims
Ahoj!Je tu druhý díl mého komixu o pětičlenné rodině.
...............................................................................................................................................................
A zatímco prodávala mamka Lena svůj obraz,teenager Roger si všiml,že venku jde přitažlivá Pauline.Běžel se s ní seznámit a jistě si všimnete,jak neomaleně jí čučí do výstřihu! :)
Roger Sims se seznamuje
Oba dva stojí na chodníčku vedoucím k pláži,kousek od Rogerova domu.Vtom odchází z pláže další hezká slečna...
Roger Sims se seznamuje
Roger samozřejmě nemešká a urychleně se s ní seznamuje,kašle na chudinku Pauline,protože ta není tak sexy,jako nově příchozí.A protože je magor,nezapomene své nové kamarádce (i když po ní touží jako po přítelkyni)ukázat,co za zvěrstvo dovede:
Roger se předvádí
To prosím jí mimochodem bláto ze země.Slečna je šokována a uteče.Zklamaný Roger odejde domů,kde povýšeně poučí svou mladší sestru o lásce,ačkoliv se sám před chvílí před tou svojí totálně ztrapnil.Mezitím Lena učí malého Billyho chodit.
Pozdě odpoledne v domě...
,,A nezapomínej Bethany,láska není jako láska.Musíš být jako já-něžná,ohleduplná,nesobecká.... (dlouhý monolog) a nedělat věci,za které se později můžeš stydět."
,,Hm..."
A protože Rogerovo poučování trvá dlouho,již brzy nastane večer.Bethany,aby se uklidnila,jde chatovat s normálními lidmi,Roger jde večeřet a Lena jde pro Billyho,jež se snaží schovat do bedny s hračkami.
Večer
Nakonec se podaří Leně malého uprchlíka polapit a odnést do postýlky :)
Billy nevypadá ani trochu nadšeně: ,,To je totální podraz,mami."
Lena nese Billyho do postele
A spát jde i Bethany...
Bethany jde spát
A takto končí první den rodiny Sims v novém domě.

Část devatenáctá

20. října 2010 v 14:25 | Danny |  xxgamexx@hrazivota.com
Nazdar.Takže,zvítězila možnost zachránit oba dva.
..............................................................................................................................................................
Lilyell a Justin kráčeli svižným krokem jako první,Erick s Thobym za nimi.Lilyell měla jedinečnou šanci trochu zpracovat Justina,ale nějak jí nenapadalo,co říct.Ten kluk byl dost nedostupný.
,,Hm,Justine?"odvážila se po minutě ticha.Neohlédl se.
,,No?"
,,Jak si se dostal do téhle hry?"zajímala se opatrně.Na tváři mu mihl zlý úsměv.
,,Kdybych ti to řekl,utekla bys.Není to pohádka pro malé holky." První věta Lilyell zarazila-co je tak temného a tajného na vstupu do hry,když nepočítáte to,že je to nenormální?Ale druhá věta jí naštvala-Tak moment!Jí je patnáct a jemu o rok míň.Kdo je tady malý?
,,Tak hele ty blonďatý pako,mě je patnáct a tobě čtrnáct.Co si o sobě myslíš?"zaútočila.
,,Jakpak jsi přišla na to,že je mi čtrnáct let?"zasmál se ledovým smíchem.K Lilyinu překvapení jí přeběhl mráz po zádech.Jak to,že se ho tak bojí?Je to přece dvojče Jamese,proboha!
,,A...hm...pr-proč by ti nemělo být...čtrnáct?Jsi přece dvojče Ja-mese.A ten je o rok m-mladší než já."koktala bojácně.NIKDY v celém svém životě se ničeho pořádně nebála.Vadili jí pavouci,hadi a vše jedovaté,nesnášela zimu,lezl jí na nervy James...ale nic jí neděsilo tak,jako on.
,,Nezapomínej,že tohle je hra.Nic,co tu je,nemusí být skutečné." A na tuhle větu pak Lilyell vzpomínala dalších jedenáct let...Přestože bylo už nějak kolem desáté ráno,pořád byla dost zima.Lilyell se otřásla zimou a zastavila.Erick,který zastavení nečekal,do ní nabořil.Justin šel dál,jako by se nechumelilo (a ono se fakt ještě nechumelilo:)).
,,Zastav,Justine.Je mi zima,chci jít za tím Rofem,jak jsem ti říkala."zavolala na něj.Thoby zavrtěl hlavou a pošeptal jí do ucha: ,,On je šéf.On vydává příkazy." Lilyell to nebrala v úvahu.Chtěla aby zastavil,takže zastaví.
,,Justine,stůj!!!"křikla znovu.Oba dva kluci na sebe pohlédli a pak se za Justinem rozběhli,že ho dohoní.Lilyell tam nechali stát.
,,TY MRŇAVEJ BLONĎATEJ DEBILE,OKAMŽITĚ ZASTAV!!!!!!!!!!!"zaječela na něj rozzuřeně.A konečně to mělo účinek,Justin se otočil a zastavil.Vrátil se k ní,naklonil se těsně k jejímu obličeji a zasyčel: ,,Už nikdy mi neříkej,že jsem blonďatý debil." Myslel,že tím Lilyell zastraší jako předtím,ale tentokrát se spletl.Lil byla naštvaná,tím pádem ho seřvala jako prvňáčka:
,,DOBŘE!ODTEĎ JSI POUZE BLONĎATÝ PAKO,TY JEDEN DEBILE!ALE JÁ JSEM ŘEKLA,ŽE ZASTAVUJEME,PROTOŽE JDU ZA ROFEM!A VÍŠ CO TO ZNAMENÁ,JUSTINE MARXI?ŽE OKAMŽITĚ ZASTAVÍŠ,NEBO SE NA TY TVOJE KÁMOŠE VYS---- (cenzura) A MŮŽEŠ SE JÍT VYCPAT,I SE SVOU AROGANCÍ A PITOMOSTÍ!!!!!!!!!!!!!!" Ječela obdivuhodně hlasitě,až se jakýsi virtuální pes na kraji chodníku běžel schovat.Dospěle působící Justin zvadl.Chvíli nemluvil,pak jen pokrčil rameny,na důkaz že vyhrála a rezignovaně si sedl na obrubník,že tedy počká,až se Lilyell vrátí od Rofa.Ta zavřela oči,soustředila se na to,že chce vidět Rofa a rázem se ocitla ve známé ponuré místnosti,kde ve křesle seděl Robert Von Fame.Všiml si jí,odložil horký šálek s kávou a usmál se.
,,Co tě sem přivádí,drahá?" Proč se pořád musí setkávat s lidmi,co nesnáší?Tohle byl zase pro změnu nepříjemný slizký dědek.
,,Chci bojovat v aréně a k tomu potřebuju něco jiného,než je pyžamo."oznámila.Krátce se zasmál.Pak kývl.
,,Víš,že zbraně ti nedám,ne?"opáčil.
,,Vím!Už mi to řekl Justin Marx.Ale já chci teplejší oblečení.Je tu větší zima než v realitě." Konečně starý muž chápavě přitakal.Máchl velkou rukou do vzduchu,jako když odháníte hmyz a před Lily se ocitl velký stůl,plný různých kusů šatstva,včetně plesových šatů a zástěry.Objevila se i zástěna a na ní z vnitřní strany zrcadlo,aby se Lilyell mohla nerušeně převlékat.Zatímco si zkoušela teplou zimní bundu a kvalitní maskáče,přičemž trpěla,protože to nebylo módní,zeptal se jí Rof: ,,A co na Justina říkáš?" Lilyell si odepnula knoflík u maskáčů,protože byly moc malé a odpověděla upřímně: ,,Je to egoistický nafrněný debil,co si hraje na dospělého,který všude byl dvakrát,všechno ví,ledacos dokázal..." Sundala si maskáče,pohodila je na podlahu a sebrala shora na zástěně termokalhoty,holčičí.
,,NIKDY takhle nemluv o mém synovi!"vybuchl Robert Von Fame rozhořčeně,ani si nevšiml,že se podřekl.Lilyell samým šokem upustila ty kalhoty a chvíli vytřeštěně zírala na svůj odraz v zrcadle.Syn?Justin je jeho SYN?...To ale znamená,že....a do háje!Lily nevykřikla nahlas nic,dělala,že nikdy tohle neslyšela,a byla moc ráda,že teď na ní Rof nevidí.Nakonec si vzala to oblečení,jednu černou bundu a ty termokalhoty,vylezla už převlečená ze zástěny,děkovně kývla a přemístila se zase myšlenkově ke klukům.Celá realita na ní těžce dopadla,když pohlédla Justinovi do tváře.Nebyli si podobní vzhledově,ale ta povaha...skoro stejná.
,,Hele Justine,ještě se rychlově spojím s bráchou,jo."vyhrkla a myšlenkově se přepojila k svému druhému já. ,,Ty-teda já,řekni hned Jamesovi,aby našel nějaký komp a spojil se se mnou-teda náma-vlastně je to jedno,tak padej."řekla své dvojnici.
......................................................................................................................................................
Anketa příště!Vlastně mohla být teď,ale text by byl moc dlouhý.

Part 1

16. října 2010 v 11:57 | Danny |  Trosečníci aneb příběh do ČJ
5.ledna 2010
Dneska mi umřela rodina.Táta…máma…a malá Annie…Uhořeli na lodi.Na té lodi,kterou jsme dnes jeli na výlet: trasa Chile-Velikonoční ostrovy-Uruguay. Krásný 10ti denní výlet k sestřiným desátým narozeninám.Miluje…milovala lodě.A tahle jí zabila.Nějak selhaly motory a loď vybuchla.Z 22 pasažérů přežili 3-já a dva kluci.Nevím,jak se zachránili oni,ale mě,při té zmatené krizové situaci,v běhu někdo-asi omylem-strčil a já přeletěla přes zábradlí.Byl velký šok přistát v té ledové vodě.Horší to bylo ale poté…deset sekund na to,co jsem se vynořila na hladině,loď bouchla.Stihla jsem doplavat jen metr,dva a potopit se.Ve vodě jsem strávila asi minutu,pak už jsem nemohla.Poblíž mě plavaly úlomky lodě.Na největší kus jsem vylezla a zmateně hledala rodinu…pak kapitána…kohokoli.
Za nějakou dobu k mému úlomku připlavali dva kluci.Japonec a Němec. Všichni tři jsme začali vyvolávat jména svých blízkých.Řvali jsme tam nejmíň hodinu,kolem plavali mrtví lidé,ale nikde nikdo,koho známe.Pak Chris-ten Němec-prohlásil,že je to zbytečné,že je nenajdeme,a že se zbytečně vysilujeme. Když to vyslovil,Kaoru-ten japonský kluk-se rozbrečel.Pak přišla na řadu otázka,kam teď půjdeme.Z lodi nic nezbylo,jen v hodně velké dálce byl na obzoru maličký ostrov.Domluvili jsme se (spíš dopantimovali),že tam doplujeme.Kaoru zamumlal něco jako ,,..Moc daleko,nezvládnu…,",ale vysvětlila jsem mu,že přece nepoplaveme,ale poplujeme.Když to nepochopil,začali jsme jsme já a Chris kopat nohami a alespoň nepatrně posouvat náš vor…
Po nějaké době,mohly to být tak 3 hodiny,jsme se (hurá!) dostali ke břehu.Mohla být tak jedna hodina,všichni tři jsme měli hlad…jsem unavená,začínáme všichni usínat…ráno se buď vzbudíme,nebo ne.
Winry

6.ledna 2010
   Když jsem se vzbudil,Kaoru už byl vzhůru.Zeptal jsem se ho,jestli je vzhůru už dlouho a jestli nenašel třeba jídlo.Místo odpovědi se rozbrečel.
,,Děkuju za odpověď,"zavrčel jsem na něj (to ho rozbrečelo ještě víc) a vydal se směrem od písčité pláže,na které jsem se vzbudil,k džungli.Byl tam příjemný chládek.Celkem brzo jsem našel banánovník a kokosovník.Teď nastal problém s vyšplháním na ten strom.Asi 10 minut jsem s větvemi a listy zápasil,nakonec se mi ale
podařilo k ostatním donést 2 kokosy a něco,co bylo původně 4 banány.Podal jsem Kaorovi jeho příděl.Ten se na to zašklebil a pokusil se to úspěšně sníst-což se mu nezdařilo-banán mu spadl do písku (jedl na pláži,ne na tom nepísčitém povrchu před džunglí) a kokos nemohl rozbít.Winry pořád ještě spala,a tak jí šel Kaoru vzbudit (aspoň k něčemu je).Winry zachrápala a přetočila se na bok.Vzbudila se až tehdy,kdy jsem jí hodil na hlavu Kaorův kokos.Sice mě pak 5 minut vztekle hnala po pláži,ale aspoň se mohl Kaoru najíst-ten kokos díky Winryině hlavě praskl.Při tom,jak mě Winry pronásledovala,jsme rozdupali její snídani.Kaoru se znovu rozbrečel.
-
Po snídani (hm,jestli tomu tak můžu říkat) jsme šli na obchůzku ostrova-teda já a Winry,ten uplakánek prohlásil: ,,Jít?!Tam?!Ne!Zlí duchové!Určitě tam budou.Bééé…" A znova se rozbrečel.
,,Fajn,ty idiote.Tak nám ale udělej oběd-vrátíme se asi za dlouho,tak to bude akorát."řekl jsem mu,když jsme s Winry odcházeli.
-
Trvalo nám to tak 2 hodiny.Začínal jsem mít žízeň.S Winry jsme zjistili,že na ostrově není za
a)      ani noha
b)      žádná voda
výborně=chcípneme rychle.Oznámili jsme to Kaorovi a ten se zase (po čtvrté) rozbrečel.Už mi to jeho řvaní lezlo na nervy,tak jsem mu vrazil facku.Winry mi jí dala taky.Výsledkem bylo,že Kaoru řval ještě víc-a ty slané slzy mu odkapávaly do toho jídla,co stvořil-banány polité (schválně nebo omylem?) kokosovým mlékem.Bylo to slané.Zapili jsme to Winryiným čajem,který pomalu docházel.
,,Měli bychom si opatřit vodu,"začala Winry, ,,nebo tady um-(pohlédla na Kaora)…hm,budeme mít žízeň."dořekla ohleduplně. ,,Nějaký nápad?´´obrátila se na nás a schovala čaj do báglu,aby neteplal tak rychle.
,,Ale vždyť můžeme pít kokosový mlíko."prohlásil Kaoru. To je #@ idiot!!!
,,Ne, to nemůžeme! Kokosový mlíko je sladký,navíc obsahuje…já nevím,ale prostě se toho nenapiješ."
Winry se zamyslela a přikývla. ,,To je pravda,"uznala.Kaoru si vsedě objal pažemi kolena a začal tiše prozpěvovat.To nám nepomůže!
,,Já si…na něco vzpomínám.Jednou jsem to viděl v nějakém pořadu.Jde sice o výrobu vody,ale měli k tomu věci,co nemáme…moment…"sdělil jsem jim.Kaoru mě nevnímal,dál si zpíval.
,,Mám to!Winry,chci tvoje plavky,taky dopijte ten čaj a dej mi flašku. Jo a taky tu plechovou krabici od sušenek.A ty,Kaoru,přines malý kámen a vodu!"rozkázal jsem…
Chris

Já,Eve a náš příběh na češtinu

16. října 2010 v 10:52 | Danny |  Trosečníci aneb příběh do ČJ
Ahojky!O jedné češtině asi před měsícem jsme se měli rozdělit do dvojic a začít vymýšlet příběh o imaginárních trosečnících ztroskotajících na existujícím ostrově.Myslím,že jsme to vymysleli dost dobře (prostě báječně! :)) a tak to chci zveřejnit.Máme tam tři lidi,přesněji řečeno teenagery (většina třídy má dospělé lidi,ale to by nebyla taková sranda).Dva kluky a jednu holku.Japonec,Němec a Britka.Každý jiný.Naštěstí se ale spolu umí domluvit,umí jeden stejný jazyk-španělštinu,nějaký čas žili v Chile a odtud i vyplouvala ta loď,která...Japonský kluk se jmenuje Kaoru,je to 100% naivní neschopný blbeček,ale hodný.Kaorovy části příběhu psala Eve,já zbytek(teda zbytek-ty 2/3,ale Eve zase kreslila).Německý kluk je Chris,vztekloun,ale inteligentní.Britkou je Winry taktéž vzteklá,ale sportovně dost nadaná.Pokud jste alespoň trochu odborníci na anime a mangu,zjistíte,že Kaoru je míchanina Hetalieho (Itálie v Hetalii),pravého anime Kaora a tak trochu náš výmysl-vzhledově Japonec.Chris je zase mix Německa (Německo v Hetalii)-povahově i vzhledově,ale obličej jsme okopčili od Usuie,jen zakulatili bradu a zesvětlili oči.A Winry také není originál,designově a jménem je zase ta pravá Winry,povahově nevím,ale přebarvili jsme jí vlasy-odteď je bruneta.Ale dost kecání,je čas přejít k praxi.Ale protože jsem tím kecáním zabrala tak jednu půlku A5,naše dílo (první kus) zveřejním až v sólo článku.Tak chvilku čekejte,bye!

Komiks-část 1

13. října 2010 v 12:31 | Danny |  Komiks-Sims
Fjn,takže je to tady :)
..........................................................................
Toto je rodina Sims.
První člen rodiny je máma Lena,charismatická žurnalistka.
Lena Sims vaří
Dalším členem rodiny je Jared Sims,táta,milovník přírody.
Jared Sims,tančí
Přichází na řadu jejich děti.Nejstarší je teenager Roger,protivný a magor.
Roger a Billy Sims
Prostředním dítětem je přátelská Bethany,hodná holka.
Bethany Sims,hraje si
Nejmladším členem rodiny je batole Billy,budoucí talent.Nejlepší na té fotce je,že ta lodička je pomalu větší než on :)
Billy Sims,hraje si s lodí
Po snídani,kterou Lena vařila (viz foto 1) přišlo pár lidí k domu na spřátelení.
Seznamování se s novými sousedy
A zatímco se Bethany a Jared seznamovali (Bethany se dost nudila:)),Lena stihla namalovat obraz a prodat.
Dokončený obraz
A takhle končí první polovina prvního dne a prvního týdne :)ve městě,do kterého se Simsovi dnes nastěhovali.
...........................................................
P.s.:to byl začátek,jen seznamování.Akce příště :)

Žádost a novinka

11. října 2010 v 10:58 | Danny |  Kecy,kecy a asi zase kecy
Ahoj eSBéčka a vy ostatní!Nejdřív vás chci požádat,aby ste mi klikli na to jedno dračí vejce,aby nechcíplo,nevypadá to s ním nejhůř,ale ještě se nezměnilo v mládě.Pak vás chci informovat o novinkách: první je,že v blízké době-totiž příští týden budeme s Antíkem péct/vařit (a poté malovat kuchyň,umývat nádobí a psát parte XD) a o výsledku vám sem rozhodně napíšu!A pokud nenapíšu,znamená to,že jsme oba po smrti,zabilo nás to :).Dva antikuchaři v kuchyni...no hm a ta druhá je,že začnu dělat komiks/příběh za pomocí fotek ze Sims 3,tak se těšte!Jako nazvu to komiksem,ale bude to spíš příběh s fotkama.To je tak vše,mějte se!
P.s:hlásněte ještě v anketě u příběhu na pokračko (část osmnáctá),je to nerozhodně

Část osmnáctá

7. října 2010 v 18:56 | Danny |  xxgamexx@hrazivota.com
Fjn,díky že jste hlasovali.Jen velmi těsně zvítězila možnost boje stejně starý kluk vs.stejně stará holka.P.s.:fakt sorry za Justinovo přijímení,mě nedošlo po kom jsem ho pojmenovala příjmením.
.............................................................................................................................................................
Justin Marx chvíli přemýšlel a pak jí řekl: ,,No,dělá se to tak,že vlezeš do arény a nesmíš mít výzbroj ani zbraně.Pak zápasí jeden kluk proti jedné holce/muž proti ženě.Je to ale podle věku." To je ale celkem hnusný,napadlo Lilyell.Obecně mají stejně staří kluci a holky větší sílu,než ony.To je...rasismus!
,,A dál?"zajímala se a podepřela si hlavu pravačkou.
,,Pravidla to nemá skoro žádný,no.Jo,akorát nesmíš kluka kopnout do mezi,nějak mu sahat na oči a...zabít ho.On tebe to samý,ale můžu ti říct jeden bonus v nesnázi.Jsi sice holka,to je horší (Justin se dočkal laserového pohledu),ale ti kluci vždycky při pohledu na holku nějak podvědomě ubírají na síle.Nepůjde dotyčný do tebe,jako kdybys byla kluk."  To je fakt mega výhoda,blesklo Lilyell hlavou.Na druhou stranu je pravda,že je Lilyell na svůj věk a především pohlaví hodně silná.Skoro se rovná Jamesově síle (jenže on je zase podprůměrně silný...).A když se naštve,lítají...lidi!
,,Myslíš že to zvládneš,a dvakrát?"zeptal se jízlivě Justin.Lilyell začínal lézt na nervy.Nebyl takový jako James,malý,hodný,milý.Byl to hnusný,přehnaně dospělý frajírek.
,,Jasně že jo.A při tom druhém zápase budu bojovat s tím samým klukem,nebo ne?"
,,Bože to ne!Vem si,že bys ho zkopala do klubíčka a měl by s tebou bojovat zase." Justinův hlas malinko zazněl vyděšeně.Byl snad už v aréně a ví,jaké to tam je?
,,Jak ty ses dostal do pozice v..."začala Lilyell a došlo jí,jak moc je pitomá,protože jemu přece NEMŮŽE vyžvanit,co je přesnější ůvod její návštěvy.
,,Jak jsem se dostal do pozice koho?"zopakoval ostře.Sakra,proč je tak chytrý?Proč není třeba hluchý?Naštěstí hned Lilyell napadla lež.Byla trénovaná.
,,Do pozice vůdce."řekla pevným hlasem.Věděla,že se její nový bratr možná naštve,ale pořád lepší než prozradit úkol od Roberta Van Fama.
,,Jsem inteligentní a hacker.A navíc se přidali oni dva ke mně,ne já k nim." To na tebe sedí,frajere,že děláš,že o nikoho nestojíš,napadlo jí.
,,Kdy mají otevírací dny v té aréně?"vyptávala se dál a smetla si vrstvičku prachu z pyžama.
,,Cože kdy že mají?"vyprskl překvapeně.Erick se dal do smíchu,protože chápal,na co se Lilyell ptá a znal odpověď.
,,V jaký čas se smí vejít do arény?Ve dvanáct v sobotu,nebo...?"upřesnila netrpělivě.Justin chápavě kývl,ale neubránil se úšklebku.
,,Vzhledem k tomu,že tady nikdy nikdo nezná přesný čas,smíš přijít kdykoli."
,,Ahá.Takže,doprovoíte mě?" Rozhodla se neotálet,ať to má co nejdřív za sebou.Ještě před zápasem si ale skočí za Rofem pro lepší oblečení,v pyžamu se tedy prát vážně nebude.
........................................................................................................................................................
Tentokrát se v anketě budu ptát na situaci dopředu.Hlasujte!