Listopad 2010

Komiks-část 4

27. listopadu 2010 v 13:37 | Danny |  Komiks-Sims
Čauky,jsem tu se čtvrtou částí mého komiksu.
...............................................................................................................................................................
A zatímco se vydává Jared na lov ryb,za který mu supermarket zaplatí,přichízí domů mamka Lena,v pracovním obleku.Za minutku po ní se vrací i Roger s kámošem Alvim.
Lena se vrací
Za necelou hodinku se ze školy vrátí i Bethany a začíná normální uspěchaný rodinný život.Jared se vrátí z lovu.Lena má mizernou náladu,takže si vytáhne knížku a začne číst.Naopak Roger má výjimečně dobrou náladu,takže si hraje s Billym.
Odpoledne
Po dvaceti minutách hraní si musí jít Roger na brigádu.Podle jeho veselého úsměvu při odchodu by jste rozhodně neřekli,že pracuje v mauzoleu!
jde se pracovat
Bethany jako vzorná školačka dodělá úkol,ale přeje si se s někým seznámit a nejbližší nový člověk je Rogerův kamarád,Alvi.Bude to stejný šílenec jako Roger?Při seznamování se moc nadšeně netváří...
Bethany se spřáteluje
Nakonec se ale k Bethanynině radosti ukáže,že je zcela normální:
,,Tvůj brácha je totální blbec-ráno se chtěl jen tak poprat,tak jsem ho musel takhle odstrkovat!"
Alvi mluví o Rogerovi
Bethany a Alvi
,,Máš naprostou pravdu,"souhlasí Bethany, ,,ráno vzal mámě líčení a že si namaluje obličej!"
Vystrašená Bethany
,,Koukala jsem na něj asi takhle-....a pak jsem radši z koupelny vypadla."
vražedný pohled
Jenže později přijde domů Roger a přes dveře vyslechne jejich rozhovor o něm.Dost se naštve a vymýšlí,čím jim to vrátí....
.......................................................................................................................................................
A to je zatím vše.Příště bude,co Roger vykoumá a udělá.

Část dvacátá první

23. listopadu 2010 v 19:29 | Danny |  xxgamexx@hrazivota.com
Ještě před tím,než začnu,tak chci jen upozornit,že tenhle příběh už nebude mít tolik částí,pomalu končí.Konec konců,běží už přes rok. :)
...............................................................................................................................................................
...ve hře,10:21...
Lilyell se vrátila do dočasné reality a se zděšením zjistila,že Justin od ní stojí jen pár milimetrů.
,,Jsi v pohodě?"zamumlal,prohlížeje si její oči.Přikývla.U vchodu stepoval mladičký uvaděč.
,,Vítejte v aréně smrti!Nebojte,je to jen název,"mrkl na ně uvaděč.Byl to nesmírně ukecaný kluk,takže na tomto místě dost trpěl.Nikdo tu dost často nebyl.
,,Vaším úkolem je porazit stej-"spustil zapáleně,ale Justin máchl rukou,aby ho odehnal.
,,Diego,neotravuj!Já a kluci tu nejsme poprvý."zavrčel.Uvaděč,sedmnáctiletý Diego okamžitě sklapl-pamatoval se.Justin Marx a jeho kumpáni,tzn.:neotravovat.Mlčky je vedl do šatny,kde posedávali zhruba 3 chlapci,jedna žena a 4 muži.
,,Kolik ti je,holčičko?"zeptal se Lilyell-bylo mu blbé říct jí holko a děvče se k ní nehodilo.Lilyell trošku vzdorně pohodila hlavou: ,,Patnáct."  Diego kývl a popadl jednoho z kluků sedících na lavičce.
,,Arlo,patnáct.Zápasíš s ním."  Lilyell si Arla změřila-byl to vysoký světlovlasý kluk,ale byl hodně útlý,takže to zhodnotila na lehký zápas.Přispěchal k ní Thoby: ,,Za jakého z nás budeš hrát?"
Lily chvilku přemýšlela,ale měla poměrně jasno-Erick,ten mladší a menší,se jí celkem líbil.Když ho vysvobodí,zmizí jí,ale pomůže mu. ,,Za Ericka." Erick se usmál.Zato Diego se tvářil nechápavě-napůl celkem dlouhé rezavé vlasy mu skrývali zamračené čelo,ale na očích bylo jasně vidět: já to nechápu.
,,Já jsem jdu kvůli tady těm dvoum klukům (mávla směrem k nim),abych jim zajistila svobodu.Oni si jí udělat nemůžou.S prvním klukem budu bojovat za svobodu Ericka-to je ten s melírem."vysvětlila zrzkovi.Diego se zamračil ještě víc: ,,To se nesmí."  Lilyell k němu dopáleně nakráčela.Byl větší jen o 10 centimetrů,takže ho chňapla za triko a stáhla směrem k jejímu obličeji: ,,Copak jsi říkal,chlapečku?"  Diego se v duchu ohromně urazil,ale nedovolil si říct nic než jen: ,,É,že je to naprosto v pořádku.Myslím,že bychom mohli začít tu hodně zaj-"  Opět začal nekonečně žvanit,ale Lily ho zabrzdila rázným fláknutím přes rameno.
,,Já...promiň.Já jsem nechtěl...moc se ti-" A opět začal žvanit.Tentokrát mu jednu vrazila.Už nevydal ani hlásku.Odvedl jí na jednu stranu arény,na tu jižní.Pak si od ní stoupl na 4 metry daleko a jen polohlasem řekl: ,,Prosím,počkej tu,odvedu toho druhého."  Lilyell se rozesmála-pěkně si ho vycvičila,jaký má respekt.
,,Nemusíš se mě bát,Diego."křikla za ním.Byla by přísahala,že zaslechla monolog:
,,Jéé,už je na mě hodná.Asi jí nevadím...Nemám se jí bát...Líbí se mi....Sympatická...."
Přestože měla mít strach,poněvadž jí čekal zápas,rozesmála se.Takovýhle kluci byli k smíchu-jako pětiletí,horší než James.Za chvilinku uslyšel říkat ten známý kovový hlas:
,,Připravte se...pozor....start!" Lilyell vyběhla z uzavřeného prostůrku do velké arény.Proti ní bežel ten dlouhán.To jí ten ,,chlapeček",jak mu začala říkat,neřekl:to se na něj má vrhnout jako když se perou školáci,nebo co?Může ho sejmout kopem do mezi?Rozhodla se,že tak brutální nebude a že kluka sejme méně drastičtěji.Běžel k ní,ale když byli od sebe jen metr,výrazně zpomalil.Příčilo se mu jít mlátit holku.Jenže Lilyell to nevadilo.Dala mu pěstí-ale ne plnou silou-praštila do žeber,oběhla zezadu a podkopla ho,takže skončil na zemi.Zmateně mrkal-nevěřil tomu,co se stalo.
,,LILY VÍTĚZÍ,JEDNA NULA.PŘIPRAVTE SE NA DRUHÉ KOLO."oznámil hlas.Chlapec vyskočil na nohy a poodešel od ní o 5 metrů.Zřejmě četl pravidla;Lilyell ho zkopírovala.Tentokrát se dlouhán při povelu ke startu nezarazil,vrhl se na ní,ale přece jenom nebyl tak brutální,jako ona.Popadl jí za dlouhé hnědé vlasy a začal jimi lomcovat ,přičemž se jí snažil podrazit nohy.Lilyell se nechala tahat a zakláněla se nejmíň co to šlo.Bolelo jí to hrozně-už jí pramínek urval-ale čekala na vhodný okamžik.Chlapcovi se pořád nedařilo jí podrazit-také nebyla dřevo,stejně to dělal špatně-a v jeden moment,kdy se jí už částí těla dotýkal,mu vrazila loket do břicha.Arlo se sehnul,Lilyell k němu otočila čelem.Využila toho,že se díval do země a nakopla ho nohou,takže se po druhé svalil.Chlapec ležící na zemi k ní prosebně vzhlédl,aby ho už nemlátila.Stačilo mu to.
,,VÍTĚZKOU TOHOTO ZÁPASU JE LILYELL,GRATULUJEME!"zaburácel hlas a ozvali se famfárky.Do arény přiběhli dva mohutně stavění muži,doposavaď sedící v přední řadě v publiku,které jásalo.Každý vzali Arla z jedné strany a odnesli mimo arénu.
.........................................................................................................................................................
Hlasujte v anketě;je trochu brutální :)

Komiks-část 3

15. listopadu 2010 v 20:47 | Danny |  Komiks-Sims
A zanedlouho začal nový den.První vstal táta Jared,po něm Roger.
Začátek nového dne,v kuchyni
Jared napadla myšlenka,že by mohl utáhnout dřez.Mezitím se kuchyní protáhl rozespalý Roger,pátrající po snídani.
Bethany vstává
Zatímco Roger vypátral vafle a jí,vstává třetí člen rodiny,jediné dítě,které je holka.
Nakvašený pohled
Toto je detailní snímek teenagera Rogera,nejstaršího dítěte,tak si ho důkladně prohlédněte :)
Na této fotce momentálně Roger nenávidí celý svět,protože musel umýt nádobí (důkaz jsou ty bublinky ve dřezu) a jeho osmiletá sestřička má o nepatrný kus víc vaflí.Vraždí jí pohledem.
Jared se zbláznil
A den se začíná pomalu rozjíždět,Roger se rozhodne si zapařit,Jaredovi přeskočí a rozhodne se použít svoje nářadíčko i na notebook a Lena vstala a jde si udělat snídani.
Billy vstává
Zanedlouho se probudí i nejmladší člen,batole Billy.Jako jediný má absolutně happy náladu :).
Šilhání a podivné myšlenky
Předtím,kdy Jareda napadlo,že rozhasí notebook tím nástrojem,to nebylo tak zlé,ale teď nadobro zešílel!Stačí se podívat! ;)
A když už mu přeskočilo,může si dovolit ještě jednu vychytávku: dloubat do notebooku šroubovákem!Šokující záběry!Tohle až uvidí bulvár :D...S šroubovákem na notebook
Mezitím se z pokojíku vytratí Bethany,která si potřebuje odskočit,ale zanedlouho se vrátí sportovně vybavená a dává si ranní rozcvičku.Řekněte,nejsou blázni? :)
Rozjeezd! :)
A Jared mezitím nadává: ,,Bóže,teď už to nejde zapnout!!!Jak to?!Kdo s tím co dělal?!"
Uplyne asi půlhodinka a je čas jít do školy...Roger jde k autobusu neobvykle vesele a mává mámě: ,,Páčko!"
Roger jde do školy
I mamka ale musí brzy odejít do práce,takže zůstává doma Jared s Billym.
Jared a Billy sami doma
Jared: ,,Víš,ale já s tebou nechci zůstat doma a starat se o tebe!"
Billy: ,,Nápodobně."  (pozn.:Billy už umí muvit)
Nová hračka-medvídek
A protože ani jeden není zrovna odvázaný z druhého,Jared si jde číst knížku a Billy si zatím hraje v dětském pokoji se svou novou hračkou,medvídkem,kterého mu táta koupil,aby měl klid.Za hodinku napadlo Jareda,že by mohl dělat něco prospěšného,doučit Billyho chodit.
Jared volá mobilem
K jeho obří úlevě to ale nestihne,protože mu v tu chvíli zazvoní mobil,s nabídkou od supermarketu.Jestli jim prý uloví tři ryby,že zaplatí.Jared přijímá.Billy si povšiml,že se mu zase nikdo nevěnuje a jde si hrát s hlavolamem.Billy si hraje
................................................................................................................................................
A to je zatím vše. For Eve: to páčko bylo pro tebe! :)

Light temple aneb Forest temple 2

11. listopadu 2010 v 20:01 | Danny |  Odkazy na hry
Musím přiznat,že jsem byl/a ohromně nadšená/ý,když jsem zjistil/a,že moje nejoblíbenější hra má i druhé pokračování.Narazil/a jsem na něj docela náhodně,částečně jsem za to vděčná/ý bráchovi...ale dost keců,zde je popis.

Druh: logická skákačka (?,nějak tak)
Pro: jednoho až dva hráče
Hodnocení: 10/10
Jak se hraje a o čem je:Máte za úkol dostat do cíle (to jsou dvoje dveře) dvě postavičky,ohnivého kluka a vodní holku a u toho ještě sebrat co nejvíc diamantů.Holka je modrá a vodní,tzn.že smí pochodovat pouze po modré vodě a do té ohnivé červené nesmí vůbec,jinak se usmaží.To platí i obráceně.Narozdíl od Forest temple je zde pár novinek: světlelné paprsky a zrcadla.V některých levelech musíte hýbat takovým kolečkem,co určuje směrem paprsku tak,aby ste si otevřeli,jinde světelné paprsky zapomocí šedých kostek spojíte,takže se vám ve výsledku opět uvolní vchod.Narozdíl od 1 jsou tu 3 druhy levelů: šestiúhelníky,těch je nejvíc-u tady těch levelů je třeba používat mozek;kosočtverce,tyhle levely já miluju-zde se ocitnete v naprosté tmě,jediné světlo které máte k dispozici je okolo vašeho panáčka a vy se máte bez úhony dostat do cíle (u některých ,tmavých´ levelů je voda,u některých ne);něco,vypadající jako trojúhelníky-levely zaměřené jen a jen na rychlos.Další novinky: velký stříbrný diamant symbolizuje neomezený čas,tj.:když ho vemete,nemusíte se zabývat s tím,kolik času už uplynulo,vždycky získáte hodnocení A.Narozdíl od jedničky je zde 40 levelů,jednička jich má asi 20...Musím přiznat,že se mi ale líbí víc hudba u jedničky,přestože jsou ze 70%stejné...Light temple má taky oproti Forest temple jednu podstatnou vychytávku: nějakej cápek natočil video se záběry všch levelů,jak je dělá-takže až vás u tohohle bude trápit mozek,stačí kliknout na walktrough a najít si příslušný level,u kterého chcete odhalit fakta. :) Ještě jedno:vyskytuje se tam černá voda (v Forest to byla zelená),do které nesmí vlézt ani jeden z nich.No,to je asi tak vše,je čas jít hrát! :D
a pro ty co nezkoušeli ještě starší verze:Forest Temple (1)
  

Část dvacátá

7. listopadu 2010 v 17:59 | Danny |  xxgamexx@hrazivota.com
A tady je někdo šílenec,haha...jsem to já!Sakra,co to zase píšu?!
No nic,další díl mého příběhu je zde.
...............................................................................................................................................................

...v lidském světě,v 10:12,ve školní lavici...
,,Jamesi,"zatahala ho poloviční Lilyell za rukáv, ,,mám ti od druhé Lilyell vyřídit,že se máš ihned dostavit k počítači." James ani nevzhlédl od sešitu: ,,Takhle by to Lily nikdy neřekla.Jsi špatná kopie." Nekvalitnější polovina se naštvala: ,,Tak aby bylo jasno,pitomče,já nejsem ona-teda jsem,ale ne celá-,takže prostě udělej to,co máš a nereptej."  Tohle bylo mnohem podobnější jeho sestře.James odložil propisku.
,,Co potřebuje?" Učitelka mezitím stihla na tabuli načmárat dalších 6 vět.
,,Kdybych to věděla,už bych ti to řekla.Já nejsem sova!" Učitelka se otočila:
,,To máš pravdu,Lilyell,sovy totiž tolik nežvaní." Lilyelliny nepřítelkyně se zahihňaly.
,,Dobře,a kdy?"pokračoval James v konverzaci,jako by je nikdo předtím nevyrušil.
,,Vždyť jsem říkala-HNED."
,,Já slyšel,ale hned přece nemůžu.Jestli sis nevšimla,právě máme příroďák." Učitelka se nyní už zlostně obrátila: ,,To máte,takže laskavě sklapni,Jamesi.Ty a sestra si můžete povídat přece doma!" James se zašklebil: ,,To sotva,spíš na sebe jenom řveme." Učitelka se zamračila.James se znovu otočil k Lilyell: ,,O přestávce zaletím na školní počítače,v pořádku?Spokojená?"
,,Ne,to nejsem."
,,Výborně."
....ve světě počítačové hry,stejný čas....
Dorazili až k bráně vedoucí do arény.Do arény zabijaků vraždících nevinné děti,pomyslela si Lilyell sklesle.Stále čekala na spojení s Jamesem,ale pořád nic.Bratři jsou debilové,usoudila.Cítila nepříjemné mravenčení v žaludku.Tréma?Ale ne,tou nikdy netrpěla.Za pár vteřin se měla dost: ,,No tak,ty chcípáčku,přece si nemyslíš,že nad tebou vyhraje patnáctiletý kluk?Vždyť v šesté třídě jsi nakopala toho tehdy šestnáctiletého kluka!"povzbuzovala se v duchu.Zatřásla se-měla dojem,že ve hře je čímdáltím větší zima.Je pravda,že je zima,ale tak reálně by jí dělat nemuseli.
,,Tak co,bude to někdy?"křikla na Justina,který pořád tiše stál přede dveřmi.Ten jí věnoval jeden zlostný pohled a zavrčel: ,,Tady si nemůžeš jen tak zaklepat,jako u sousedů.Musíme tě přihlásit."
,,Cože,přihlásit?" Lily se zděsila-snad se po ní nebudou chtít věci typu: věk,jméno,rodina...pak jí došlo,že je to pitomost-k čemu by jim to bylo?
,,Klid,jen říct jméno a věk,za koho jdeš zápasit."přispěchal jí na pomoc Erick.Lily si v duchu oddychla.Když na elektronickém přístrojku zadal Justin požadované informace,se skřípěním se otevřela velká železná vrata a ozval se kovový hlas: ,,VÍTEJTE V ARÉNĚ,KDE SE KONAJÍ ZÁPASY,V NICHŽ SE JEDNÁ O SVOBODU.VÍTĚZ JI DOSTANE." Lilyell si pomyslela,že to namluvil nějaký blbeček,takový blábol...
...v 10:16,v knihovně u počítače...
James se před minutkou vypařil ze třídy,kde prohlásil,že jde na WC.Doběhl o patro výš,do knihovny,kde byly počítače a pořád dost narváno,takže nikoho moc nezajímalo,že tam dočasně nemá co dělat.Najel na internet a pak na hru,kde byla momentálně Lily.
,,No,co si chtěla,"zašeptal do repráčku před sebou.Jestli si toho mluvení někdo všimne,je po něm.Lilyellina hlava se zvětšila (zjevně si stoupla blíž).
,,Zjistila jsem,že Robert Von Fame,ten dědek,co mě přijímal,je náš táta!"svěřila se zděšeně. CO?!,zamrkal James.První myšlenka byla,že je to pitomost,jenže Lily se tvářila vážně a ona nepřehrávala.
,,Zase mi kecáš?"opáčil trochu útočně,i když věděl,že asi nelže.
,,Ne,alespoň myslím-mám se přeptat Justina?"
,,Koho?" James se tvářil zmateně.
,,Justina Marxe,víš,přece toho,o kterém jsem ti říkala,že je náš brácha.Rof řekl,že prý je Justin jeho syn."
,,Jo,to se teda přeptej!" Jak by mohl být Rof jejich otec,když mají toho svého,doma?
....................................................................................................................................................
nezapomeň hlasovat!

Part 2

2. listopadu 2010 v 13:08 | Danny |  Trosečníci aneb příběh do ČJ
Druhý díl našeho ,lodního deníku´ na ČJ.Je třeba uznat,že jsem text upravila,ten původní je kratší.

7.ledna 2010
Nemám to tady rád.Vůbec to tady nemám rád.A důvod?
1)      Všichni jsou na mě zlí (to nechápu proč)
2)      Je tu hnusný jídlo,pití…prostě všechno.
3)      Je tu příroda.A Kaoru nerad přírodu.Já pocházím z velice vyspělého Japonska.
4)      Nemám rád Chrise. Nemám rád Winry. Mám rád sebe…
Včera po mě Chris chtěl kámen,tak jsem ho po něm hodil.Netrefil jsem se.Pak jsem šel pro vodu a povedlo se mi kouzlo.Když jsem nabral vodu do dlaní,tak najednou zmizela.Ukázal jsem to kouzlo Winry. Nevypadala moc nadšeně a řekla jenom: ,,Pěkný.",tak jsem to šel ukázat Chrisovi. Nevím proč,ale jednu mi ubalil.To už jsem nevydržel a rozbrečel se.Ale já nikdy nebrečím.Já jsem statečný.Nakonec si šel Chris pro vodu sám a vypadal dost naštvaně.Myslím,že ho rozčilovalo,že to kouzlo taky neumí a musel si to jít vyzkoušet.Vodu se mu pak povedlo odsolit…
Nemám Chrise rád.
Dneska jsem se probudil brzo.Winry hlasitě chrápala a Chris sebou ve spánku házel,takže kolem sebe vířil písek.Využil jsem příležitosti a pořádně se rozbrečel.Ale já nikdy nebrečím…asi mi něco spadlo do oka.Chris se náhle vzbudil se slovy: ,,Ten debil Kaoru.",jednu mi ubalil a šel znovu spát.Nevím,jestli to bylo tou fackou anebo tím,že mě už bolely oči,ale přestal jsem brečet.Rozhodl jsem se,že už nebudu brečet a ukážu trochu té japonské pohostinnosti a udělám jim snídani.Povedlo se mi naaranžovat sušenky a banány tak,že připomínali obličeje.Když se probudili,tak jsem jim své dílo podal a zařval na ně ,,ITADAKIMA´SUUU",což my,Japonci,děláme a v překladu to znamená ,,dobrou chuť".Winry se lekla a Chris mi jednu vrazil se slovy ,,Díky moc." .Potom se Winry podívala na svou porci a řekla: ,,Jéé,to je pěkné.Ale ten můj má nějaký velký nos…"
,,Já vím,to máš být ty-"řekl jsem pyšně,ale Winry mi dala facku a urazila se.Jak už jsem říkal-nemám rád Chrise,nemám rád Winry.
Kaoru Kuchiki


8.ledna 2010
Ráno jsem se vzbudila jako (obvykle) poslední a všechno vypadalo tak,jak je to pro nás už typické: já nedělala nic moc (teda až na pokus o učesání se,upravení…),Chris se staral o vodu a vymýšlel své geniální vynálezy a Kaoru brečel nad rozdělanou snídaní.Neptala jsem se proč.Včera jsme byli na podrobnější obchůzce ostrova (Kaoru samozřejmě nešel) a objevili jsme pomeranče i mandarinky,takže jsme měli pestrou snídani.Pak jsme pár minut seděli a přemýšleli.Napadlo mě,že bychom si měli postavit přístřešek,ono spát u písčité pláže při tom hrozném kraválu co dělá moře není ideální.
,,No fajn.Jako šéf prohlašuju,že bysme…"začala jsem,přitom si vyklepávala písek z vlasů.
,,Jako jakej šéf?Copak tě někdo zvolil?"skočil mi Chris do řeči.
,,Ne,ale jsem nejstarší,"ušklíbla jsem se.
,,Řekl kdo?Proč by nemohl být šéf Kaoru?"přidal se Kaoru,obvykle mlčenlivý.Chris nasadil pohrdavý pohled. ,,Protože Kaoru je debil,"usadil ho, ,,a Winry jako šéfa nikdo nezvolil."
,,Je mi šestnáct a půl a jsem nejchytřejší!"protestovala jsem.Proč by měl být šéf zrovna ten malý blonďatý blbec?!Na druhou stranu,pořád lepší než šéf Kaoru.
,,Nejsi nejchytřejší!"vyprskl Chris vztekle.Kaoru přikývl-jak ironické. ,,To jsem já,"prohlásil Japonec. Tentokrát se Chris rozesmál.Málem u toho skopl to zařízení na vodu,ale není Kaoru,takže se to nestalo.Aby to Kaoru zakecal,řekl: ,,Mě je patnáct a čtvrt." Chris propukl v nový jízlivý smích.
,,Ale šestnáct let a půl je víc než patnáct a čtvrt."zašklebil se.
,,Když si tak dobrej,kolik je tobě?"
,,Čtrnáct a čtvrt.Ale jsem nejchytřejší!"rozčiloval se Chris. Tohle nikam nevede!
,,Stejně jsem šéf já,"zasyčela jsem na něj.Jestli jsi proti,přeper mě,chtělo se mi dodat.Kaoru úplně sklapl a dělal,že tam není.
,,Nějaké námitky?"dodala jsem.
,,Jo!!!"křikl Chris. Správný šéf nepřipouští námitky.
,,Výborně,žádné.Takže půjdeme postavit přístřešek.Chrisi,vymysli jak.Kaoru,poslouchej ho."rozkázala jsem.Chris seděl na zemi a mračil se.Kaoru se zvedl na nohy a plaše se zeptal:
,,Co budeš dělat ty?" Narovnala jsem se.
,,Já?Jdu si zaplavat." Nikdo nic nenamítal-tedy ne nahlas,jen Chris něco vrčel a křičel (někteří lidé jsou až přehnaně vzteklí) na Kaora příkazy,který to kazil a posléze brečel.Zhruba v 11 večer byl přístřešek hotový.

Winry