Part 3

15. prosince 2010 v 16:21 | Danny |  Trosečníci aneb příběh do ČJ
 .............................................................................................................................
9.ledna 2010
Když jsem se probudil v přístřešku,zjistil jsem,že je z poloviny zbořený-a na té straně,kde spal Kaoru,který tam ale momentálně nebyl.Vylezl jsem opatrně ven,rozhlédl se a ignoroval Winryino chrápání.A pak jsem si všiml Kaora,jak klečí v písku na pláži a staví si z mokrého písku hrad.Myslel jsem,že zešílím.
,,Kde je snídaně?"křikl jsem na něj,když jsem doběhl na pláž.Kaoru vzhlédl s naivním úsměvem a zašeptal: ,,Stavím pískový hrad pro rybičky.A nekřič tolik,vyplašíš mi slečnu Pony."  Pony?!To je ryba,nebo poník?Celé mě to dost naštvalo,takže jsem mu ten jeho zázrak rozdupal a šel si sehnat jídlo sám.Na okraj pláže jsem přinesl pár pomerančů a banánů,tolik,co jsem unesl.Dva pomeranče jsem snědl a šel vzbudit Winry. Večeřet budeme ty její sušenky.Když jsem se vrátil,jídlo tam nebylo.Kaoru těch pět kusů ovoce snědl sám!Důkazem byla šťáva po celé pravé polovině jeho obličeje.Trochu jsem se naštval.
,,Kam to zmizelo?Bylo tu ještě jídlo pro Winry!?" Kaoru se nevinně usmál.
,,Zmizelo to do mýho bříška.Ty svačinky,co mi dáváte,jsou moc malé." A tak jsem mu vrazil další (asi pátou) facku.Znova se rozbrečel.Vtom vylezla z přístřešku Winry.
,,Nefackuj ho pořád.Bude ještě pitomější,než je."přikázala mi rozespale.
,,Fajn,tak já ho budu kopat,"pokrčil jsem rameny, ,,ale on ti sežral snídani." To naštvalo i ji a dala mu facku.Ještě větší,než já.
-
Odpoledne se Winry rozhodla (!),že si něco v té džungli ulovíme-nějaké zvíře.Souhlasil jsem,ale nezapomněl jsem podotknout,že nemáme čím lovit.Na to mi odpověděla,že mám něco vymyslet.Kaoru se příprav na lov samozřejmě neúčastnil (i když ne že bych mu chtěl dát do ruky ten nabroušený klacek)-zpíval si nějakou písničku jako: ,,Jedna kočička,druhá kočička,čtvrtá kočička,pát-"
S širokým úsměvem na tváři jsem se na něj otočil: ,,A kde máš třetí kočičku?" Kaoru přestal zpívat a zaraženě se na mě podíval.Nepochopil to.Pak mi poklepal na rameno a řekl,že: ,,Jdu si stavět hrad pro rybičky dvě!Protožes mi ho předtím rozdupal a teď jsou kvůli tobě bezdomovci!" Nezapomněl se tvářit uraženě.
-
Čekali jsme u toho keře asi 3 hodiny.Metr a kus před námi byla vykopaná a slušně zamaskovaná jáma,čekající na nějaké zvíře inteligencí podobné Kaorovi. Zatímco já a Winry jsme klečeli na studené půdě s nabroušenými klacky v rukou,náš drahý Kaoru si stavěl z palmových listů (sesbíral ty spadlé;byli jsme rádi,že jsme ho do toho lesa vůbec dostali),větviček a kamínků hrad číslo 3,tentokrát ,,pro pejsky",i když jsme mu už říkali,že psi tady vážně nebudou.Ale pak jsme se na něj vykašlali,hlavně když byl potichu.Kolem nás pořád poletovaly nějací komáři,nejvíc útočili na Winry,které se při jejich odhánění podařilo víckrát sejmout mě,než je.Po těch 3 zmiňovaných hodinách,kdy nikde nebyla ani tlapka,se konečně objevila nějaká zvěř-bylo slyšet šustění listů.Winry se natáhla dopředu,a pomalu odtáhla několik vlhkých listů od keře.Spatřili jsme zajíce.Malý,světle hnědý,celkem roztomilý.Jenže něco jsme jíst museli.Dolezl jsem po kolenou k Winry,jak nejtišeji jsem uměl.Bohužel jsme ale měli tu smůlu,že Kaoru zrovna dostavěl svůj hrad-rozhlédl se,všiml si zvířete a chvatně vstal.Zrovna jsem se připravoval,že po zajíci skočím,když k nám s dupáním a křikem-tím nejhlasitějším-přiběhl: ,,Jéé!Králíček!Pojď sem či čí!" A jak se řítil k naší původní kořisti,nezapomněl zakopnout o vlastní nohu.Spadl do naší vyhloubené jámy.Zajíc utekl.Opět se mu povedlo mě vytočit,tentokrát to bylo ale úplně nejvíc.Zdvihl jsem ho z jámy (na to,že je o 5 cm větší,je teda podstatně těžší) a když stál a nepřítomně se oprašoval,naštvaně jsem ho shodil do té jámy zpátky.
,,Jestli tady kvůli tobě chcípnem hlady,zabiju tě!"zaječel jsem na něj a utekl zpátky na pláž.Za celou tu dobu to bylo poprvé,co jsem chtěl brečet i já.
Chris
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 annicoolka annicoolka | 16. prosince 2010 v 13:45 | Reagovat

kaoru je tak inteligentní tvor, vždyt má tak hodnou dušičku! ale ani chrisovi, ani winry neodepřu až smrtelnou trpělivost! fakt! bejt tam já, už tam kaoru neni. šel by si hrát s rybičkama...no fuj, na co to myslim (chudinky rybičky...!ne, chudák kaoru)

2 Danny Danny | Web | 16. prosince 2010 v 14:49 | Reagovat

[1]: Anni,já se hlavně divím svému já,že ještě Chris Kaora nezabil,i když jednou k tomu bylo fakt blízko...

3 annicoolka annicoolka | Web | 16. prosince 2010 v 17:44 | Reagovat

chicht :-D
a dík za ten koment ségře. má z toho druhý vánoce (jako by jich nebylo už tak dost :-) ), seš skutečný esbé :-)

4 Eve Eve | E-mail | Web | 19. prosince 2010 v 19:27 | Reagovat

Počkej, až udělám reklamu na můj blog.. to bude ještě větší úspěch :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama