5 part

27. března 2011 v 14:04 | Danny |  Trosečníci aneb příběh do ČJ
12.ledna 2010
Včera Chris doopravil ten rozbitý přístřešek.Koukala jsem se na Kaorův včerejší zápisek.Sice neumím japonsky ani písmeno,ale podle těch čísel a několikanásobně napsaného jména Kaoru jsem prostě poznala,že píše seznam svých oblíbených.Dneska ráno (tj.:před pár minutami) jsem se ho na to ptala.Odpověděl mi: ,,To je pravda.Psal jsem o sobě.A o dvojčeti.Hikarovi." Když to uslyšel Chris,který klečel u zařízení na vodu,strašně se rozesmál.Já se zase smála tomu,jak se smál on,takže jsme nakonec brečeli smíchy.Představa,že někde po světě běhá (v jejich případě zakopává) jeho DVOJČE je nepředstavitelně komická!Další naivní teenager,chovající se a myslící jako šestiletý?To ne!Napili jsme se každý trochu té vody a snědli další Kaorovu snídani.Dnes ji vůbec nezvoral!To prostě musím napsat.Ani do ní nebrečel,ani na nás neřval to jeho ,,itadakimasů".To,že snídaně byla dost fajn,zmínil i Chris-a to je co říct.Kaoru je nadšený ještě teď.
,,Co budeme dneska dělat?"nadhodil Chris,když si umyl ruce v moři.Jeho jsem nikdy neviděla,že by si ruce neumyl nebo třeba utřel do trika.Strašně pořádný.Zato Kaoru je ještě horší než průměrný kluk-ruce si ani do trika neutře,nechá to tak jak je.Dokonce ani když si jde na kraj lesa ,,odskočit" a vrací se,kašle na hygienu.A nezapomíná upozorňovat na ten malý škrábaneček na tváři,co mu vyrobil Chris tím shozením do jámy.Takže pořád posloucháme: ,,Já nemůžu přinést dřevo-mám zranění!"
Protože jsme tu už týden,začínáme páchnout.Já se koupala jednou,kluci vůbec. ,,No jako šéf (vražedný pohled) jsem vymyslela dnešní plán dne."
,,Neotravuj pořád s tím ,Já jsem šéf ´!"okřikl mě Chris zlostně.Pořád v něm dost vřelo,že jsem ho nenechala být vůdcem.
,,Sklapni blbečku!Jestli se ti to nelíbí,můžeš vypadnout!"zaječela jsem na oplátku.
,,Rád bych,ono ale není kam!"…když jsem mu dala facku,zmlkl.
,,Půjdeme se umýt,už jsme dost špinavý."oznámila jsem pak.Kaoru se rozbrečel.Opravdu,hygiena není jeho hobby.
,,No,a jak to chcete udělat,lady?My jsme kluci,ty holka.To se budeme mejt zvlášť,nebo dohromady?" zazubil se drze Chris. Skousla jsem si ret.To mi nedošlo.Ono je to skoro jedno.Tady je to vážně jedno.
,,Dohromady,aby to šlo rychlejc. Ale jestli budeš očumovat,ty malej úchyláku,vysklím ti zuby!"zahrozila jsem mu.
,,To si zkusíš!"zaprskal.Jemně jsem do něj šťouchla.
,,No to víš,že zkusím." Kaoru byl zticha.
,,A budeme se koupat s částí oblečení,nebo bez něj?"pokračoval Chris zlomyslně.
,,Asi s částí…" ale jak to udělám já?Vždyť si můžu sundat jen džíny!Vlastně ne,mám ty plavky.Ale spodek z nich je využíván na vodu…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Světlá,nebo tmavá polovina knihy?

Světlá! 58.3% (7)
Tmavá! 25% (3)
Já nečtu :D 16.7% (2)

Komentáře

1 Eve Eve | E-mail | Web | 27. března 2011 v 20:12 | Reagovat

Nechybí ti konec? Já se v tom nevyznám... :D Ale štěstí, že jsi tohle psala ty :D dá se to číst a neumírá se u toho nudou :D :) Nakonec jsem ráda, že jsem byla právě s tebou :)

2 annicoolka annicoolka | Web | 28. března 2011 v 18:18 | Reagovat

ups, chris se trochu vybarvil. :-D  ale kaoru je fajn - a ten výgeb o jeho dvojčeti zní taky fajn... :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama