7.part

17. května 2011 v 18:25 | Danny |  Trosečníci aneb příběh do ČJ
15.ledna 2010
Přesně za 2 měsíce budu mít narozeniny-jestli se jich ale dožiju.Už jsme tu 10 dní.Dost dlouhá doba od výbuchu lodě.Hledají nás ještě,nebo to už vzdali?Ještě dnes nám zbyla víc jak polovina té dešťové vody z předvčerejška,konečně se můžeme pořádně napít,i trochu opláchnout.Včera,když jsme šli s Chrisem pro suroviny na oběd,potkali jsme Kaora sedícího před malou jamkou,obklopeného kokosy.
,,Co to děláš?"zeptala jsem se a můj pohled upoutala jen částečně držící krabička vyrobená z listu v tomhle deníku.Chris omylem rozšlápl nejbližší kokos.
,,Dávej pozor na hosty!"utrhl se na něj Kaoru a rozbrečel se.Chris nechápavě pohodil hlavou:
,,Na jaké hosty?!" a udělal další krok vlevo,tak,že rozšlápl další kokos,mléko z něj se mu vylilo na tenisky.Pak Kaoru sepnul ruce a mlel nějaké naprosté nesmysly,aby to případně mohl prezentovat jako modlitbu.Načež vstal,zdvihl krabičku a nepříliš slavnostně ji hodil-doslova-do jamky.
,,Dělám pohřeb pro Usagiho,mého plyšáčka. Tragicky zahynul-utopil se." Chris protočil oči v sloup a šel pro ovoce.Ve mně se objevilo jakési milosrdenství,klekla jsem si a pomohla mu jemně nahrabat hlínu na prázdnou krabičku.
Dneska jsme,kromě snahy o přežití,nic zvláštního nedělali,akorát teď,k večeru,si z nudy vyprávíme o svých původních životech.Kaoru zapáleně líčí o velkých objevech,které s dvojčetem uskutečnil-takových toho typu,že duha má 6 základních barev.Chris právě nudou usnul.Asi půjdu také spát.

Winry


16.ledna 2010
Ráno jsem navrhl,že bychom mohli jít na lov,když se nám ten první nezdařil.Winry to trochu bojkotovala,ale to bylo tím,že to nenapadlo ji,takže žárlila.Když jsme se shodli,oba najednou jsme se podívali na Kaora-co s ním?Chtěl jsem ho přivázat ke stromu,jenže jsem narazil na 3 problémy:
A) nemám provaz
B) možná je to až moc brutální
C) Kaoru je schopný se i jako svázaný omylem uškrtit
Nakonec jsme se dohodli,že ho vezmeme s sebou,ale přikázali jsme mu,aby byl úplně zticha.
-
Opět byl náš lov neúspěšný-totiž,toho zajíce jsme chytili,ale nesnědli.Zase za to mohl Kaoru. Číhali jsme na zajíce asi hodinku,znovu na stejném místě,ale s trochu lepší výbavou.Když se však objevil,Kaoru opatrně vstal.Zmateně jsme na sebe pohlédli-chce ho chytit sám?
,,Čičí,králíčku,pojď k páníčkovi!"šeptal a nabízel zajícovi velký list.Zvíře ho ochutnalo,Kaoru ho velmi opatrně pohladil po tmavě hnědé srsti-a ochočil si ho.Po jednom kousnutí od zajíce,kdy Kaoru nezačal brečet,(možná mu došlo,že by mu kamarád utekl) ho přiměl,aby se nechal nést v náruči.Celou cestu zajícovi hladil hlavu a šeptal: ,,Ták,teď jsi můj králíček.Budu ti říkat Usagoušku,víš,po mém jednom králíčkovi,kterého jsem kdysi měl.Ten se jmenoval Usagi a byl hrozně statečný-nikdy nebrečel.Chceš o něm vyprávět pohádku?" Přestože zajíc nevypadal,že by chtěl vyprávět pohádku,zdál se docela spokojený.A nám díky tomu padla možnost upéct ho.Kaoru by se ubrečel k smrti (hm!).
Chris
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 annicoolka annicoolka | Web | 17. května 2011 v 19:38 | Reagovat

kaoru má netušený schopnosti! na mě si ani naše rybičky nebyly schopný zvyknout (možná jsem se neměla snažit je pohladit) XD a hurá!!! obrázky naskakujou!

2 Eve Eve | E-mail | Web | 18. května 2011 v 19:35 | Reagovat

He? Reklama na Anču pod záhlavím? :D

3 Ondry Ondry | Web | 19. května 2011 v 22:11 | Reagovat

Proč na ní nemám chodit? Pls poraď,fakt potřebuju helpnout!! Hlavně od místních ;) ,fakt by jsi moc pomohla! napiš kdyžtak na CHAT

4 Awaken Revan Schadou Awaken Revan Schadou | 20. května 2011 v 22:45 | Reagovat

hoj promin ale porad mam pozastaveno ale neboj nastesti se obcas prihlasim XD  tak nastesti sem nemusla na tu operaci XD sem brala nejaky hnusny prasky :-! narozky probehly podle planu ok , no ted se musim hodne ucit protoze  6 cervna delam zaverecny zkousky :-D takze porad mam malo casu .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama