Červen 2011

Jak se Danny ožral čokoládou

29. června 2011 v 20:45 | Danny |  Kecy,kecy a asi zase kecy
Hi! Včera odpoledne jsem se vrátila z velmi veselého a zároveň děsivého školního výletu,který byl ve znamení tří slov: RHCP,chůze,debilita (moje)
Každý den jsme nachodili snad miliardy kilometrů (oka,denně tak kolem 15ti,ale kdo zná Dannyho-jo,prostě klučičí forma- ví,že i 3 km jsou pro tuto osobu nekonečná dálka) a poslechli si tisícovky nekonečně debilních keců od pana majitele chaty/průvodce:
"Myslíte si,že kdyby jste tu před 167 lety zažili potopu a vylezli na tenhle strom,že byste se zachránili ?"
(pár pablbů) "Jooo..."
"Jasně že ne,vy tupci,před 167 lety tu ten strom nebyl!"
Danny: "No to my taky ne!" ("A vůbec,ať nám nenadává,idiot!")
...
Pan majitel "Jijka"-Annicoolčin nápad (díky rozsekané držce ani neuměl vyslovit své jméno Jirka)- byl vůbec nejinteligentnější tvor této planety.Když se s ním holky domluvaly,že disko začne v 8 večer,to víte,že to pustil o půl hodiny dřív a když nikdo nepřišel tak to do 5ti minut vypnul...gleh :)
A velmi mě potěšilo (ironie),když pan majitel v devět večer,těsně před večerkou (hodinu před) řekl,že pod verandou té jeho chajdy jsou 2 mrtvoly z druhé světové a že ha ha,nemají čas je odvézt na hřbitov...fakticky sympaťák.
Zároveň tam byla ale taky sranda,protože já a Ann jsme poslouchali RHCP a pořád jsme ty jejich písničky na pokoji vyřvávali (čistě z praktických důvodů,vedle nás duněl hlasitý hip-hop) a v mém podání jak jinak než falešně,kdežto Ann zpívala neúměrně vysoko.
V neděli večer jsem se já a tak trochu i Ann ožrali čokoládou-jo,čtete dobře,normální tabulkovou čokoládou,tou Ritter,hořkou.Mě to ožralo teda nápadně víc,takže jsem se příšerně hihňala i těm největším blbostem-Ann na mě vždycky dělala Pšššt!,pže na to že byla nějaká ta půlnoc jsem se smála moc hlasitě a já to jakožto úplně na moll parodovala a chytala z toho hysterák.Ale vážně,vážně, to byla jen čokoláda.Narozdíl od nás si zbytek třídy přitáhl pravý chlast (oh,je to problém, nikomu z nás není 18 let) a ožral se vodkou nebo čím...potom později,po jednom z mých hihňání jsme šli na WCka,kde jsme během nutných lidských činností byly naprosto zticha,dokud jsem já,ožralá čokoládou,nezařvala do toho ticha: "Májlou!",což je jedno slovo z jedné RHCP písničky,kde je věta ,Saying something about Milo´.Potom jsme vylezli a šli si umýt ruce,kde jsme potkali jednu naší spolužačku (která byla jedna z těch,co pije) a ta se nás tiše a částečně zděšeně zeptala,jestli jsme něco pili. "Né,jenom jsme snědli čokoládu."
A účinky té čkolády na mě jsou skutečně nevymyšlené,protože jsem jí pak dojídala další den při cestě busem a opět mě to vygebilo,takže nejedna hnědá slina zdobila mé bílé tříčtvrťáky...takže závěr je: neberte drogy,stačí čokoláda!
XD
P.s.: autor je naprosto opojený písničkami jedné skupiny a směje se i teď,kdy na něj řve matka,takže tento článek je rovněž pod vlivem čokošky a není třeba brát ho celý v potaz :)
To lie low!

Váhy-charakteristika znamení

28. června 2011 v 10:30 | Danny |  Charakteristika znamení
Jací jsou: Váhy ovládá Venuše.Váhy jsou hodně společenské,potřebují přátele.Mají smysl pro harmonii a půvab,vadí jim nekultivované chování.Bývají to milý a sympatičtí lidé,ale jsou hodně nerozhodní.Díky své nerozhodnosti je pro ně stres a deprese vždy velkou zkouškou-> potřebují více odpočinku,než ostatní.Poměrně jemní,mají rádi kvalitu ať už v jakékoli oblasti,velké potíže nastanou,když jim například někdo umře v rodině.Jak už bylo řečeno,Váhy a stres se sobě mají vyhýbat obloukem.Jejich nerozhodnost je někdy až nesnesitelná.
"Chceš žlutý,nebo modrý svetr?"
"Já nevím..."
"Tak snad víš,která barva se ti líbí víc!"
"Nevím...možná..."
Mají smysl pro soulad,klasickou a uklidňující hudbu,necítí potřebu lišit se od jiných,což je dobře.Většinou poctiví a pravdomluvní,nesnášejí přetvářku (můj člověk!).Spory často urovnávají,protože jim díky citu pro harmonii vadí.Řeší je s rozumem a v klidu.Ctižádostiví,s vysokými ideály.Potřebují "prostor na dýchání",ale ne život o samotě.Jsou poměrně pořádní,mívají harmonogram a neradi jej porušují.Ženy jsou povrchní ohledně citů,muži zase žárliví.Váhy bývají radílci :) -nedá se ale říci,že přicházejí s nepotřebnými radami.Poněkud ješitní.Vlastní kvalitní představivost a to s jedním bonusem,že i přesto nenosí hlavu v oblacích.Jako ostatní vzdušná znamení,mívají dobrou intuici,až dar jasnovidectví.Taktní,diplomatičtí,umělecké nadání.Dobrých vztahů si cení natolik,že díky tomu potlačují své city.Takže když je prudíte,ale jste jejich přítel,je možné,že se na vás nerozkřičí proto,aby s vámi byl za dobře (nevykládat si jako strach z druhého!).Jejich smysl pro urovnávání vztahů je velmi důležitý,protože bez toho by mohlo častěji dojít k válce.Kdo bude ten,co uklidní naštvaného Lva versus rozvášněnou Beranku?
Pozn.: Pannou končí první polovina znameních zvěrokruhu.Druhá polovina,počínaje Váhami je v prtikladu s první várkou.
Typ znamení: vzdušné
Práce pro ně: politika,umělecké směry,reklamy...
Barva: bílá,růžová
Láska: Soulad se znamením Blížence a Vodnáře.
Beran+Váhy= úžasná kombinace,ale trochu náročná na udržení
Býk+Váhy= rovněž skvělý vztah,ale zezačátku se nevyvíjí tak rychle
Blíženci+Váhy= skvělé,hlavně v intelektuálním směru
Rak+Váhy= dobré,taková útulná domácnost :)
Lev+Váhy= kvalitní a dlouhodbý vztah
Panna+Váhy= dobré
Váhy+Váhy= naprosto doknalé!Ale pozor na lenost...
Štír+Váhy= je třeba být trochu opatrný,ale jinak proč ne
Střelec+Váhy= skvělé,ale může se z toho stát i kamarádství
Kozoroh+Váhy= nedoporučuje se,protože toho nemají příliš společného.Ale dá se to.
Vodnář+Váhy= skvělý vztah,měli by být i partnery při práci
Ryby+Váhy= ano,také dobré
Pozn.: taky máte pocit,že toto znamení může být snad se všemi?Jaké štěstí!
Protilehlé znamení ve zvěrokruhu: Beran (hehe,Ančo a Mančo :))
Charakterizující slovo: Vztahuji se
Klady: smysl pro umění, diplomacii, smysl pro krásu, otevřenost, chápavost,nadšení, jazykové a vyjadřovací nadání, laskavost, přátelskost, takt, společenskost
Zápory: předstírání,povrchnost, nerozhodnost, upovídanost, rozvláčnost, domýšlivost, nesamostatnost ,samolibost, snaha neustále se vyhýbat sporům
Nemoci: porucha rovnováhy a vylučovací soustavy
Každopádně nezapomínejte,že charekteristika vašeho znamení nebude nikdy 100%!

Komiks-část 11

26. června 2011 v 20:24 | Danny |  Komiks-Sims
Hned po ránu se Jared rozhodne,že si znepříjemní den tím,že vyleze ven před dům a zaplatí účty...
Jako obvykle po nějaké době vstane i zbytek rodiny.Roger se před snídaní staví v koupelně,aby stihl soukromě ranní dávku šílenství.

Bethany je nezvykle plná dobré nálady,takže si jde zatrsat.Jared se odlifruje ven k pláži,kde jde hackrovat.Lena ještě dospává.
Je třeba uznat,že si Jared vybral krásné prostředí pro nelegální činy :) Lena konečně vstává,narychlo se nasnídá a převlékne se do nové pracovní unifromy stylistky.A ta uniforma je vážně otřesná,svědčí o tom i její výraz!

A tak spěchá do práce,kde ji čeká první zákazník.Přeje si nové oblečení na pláž.Tak tedy,jdeme na to!
Takhle vypadá předtím....
A takto potom...

Hotový beach boy! ;) A když si spokojený zákazník odejde,Lena vypukne v rýpavý smích,kde se zákazníkovi vysměje za to,kolik jí za takové levné plavky zaplatil.Jaká to milá žena!
Jared se mezitím dobrovolně a velmi ochotně vzdá svých povinností vůči Billymu a jde relaxovat opět na pláž.Vedle něj si přisedne sousedka Pauline,shodou okolností ta,co o ní usiluje Roger.
Jared tedy po chvilce zaklapne knížku a začne se seznamovat.Okamžitě zjistí,že má s Pauline společné zájmy...

.................................................................................................................................................................
Příště uvidíte: Rogerovo rande

Možná....

24. června 2011 v 18:43 | Danny |  Tvorba k pláči (příběhy)
Osamělost.
Tak velká.
Bojím se.

"Co tu ještě děláš?"podivila se uklízečka,když otevřela dveře poslední třídy,kterou měla uklidit.Místo toho,aby byla prázdná a plná nepořádku,tu seděl v lavici chlapec.Ovšem nepořádek tu byl i tak.Vypadal smutně (ne ten nepořádek,ale ten kluk :)).Chlapec vzhlédl od desky stolu,ale pak se vrátil ke svému přemýšlení o životě.
"Mladý muži,mluvím s tebou.Je půl hodiny po zvonění,škola skončila.Běž domů."pokračovala uklízečka,když chlapec nereagoval.Opět se nestalo nic,kluk zíral do blba a přemýšlel.Po další minutě už došla uklízečce trpělivost.
"Nemáš tu co dělat.Půjdeš pryč,nebo ne?" Chlapec vzhlédl na delší dobu než jen pár vteřin a upřel na ní své nepříjemně chladné oči: "Možná...." Pak se zvedl,sebral batoh a beze slova třídu opustil.Možná,že nezajímal cizí lidi.Dobře.Ale proč nezajímal i spolužáky a rodinu? Rodina ho opustila,když mu bylo pět let.Až do teď bydlel s tetou a jejím přítelem.Ale to se brzy změní.Teta čeká dítě.Svoje vlastní.Těžko tedy bude mít zájem o protivného teenagera.Joah si přiznal,že ho to mrzí,avšak bylo to tetino rozhodnutí a on s tím nemohl nic dělat.A spolužáci...ty zajímal jen v případě,kdy po něm chtěli něco hodit,či ho popichovat.
(mnohokrát v minulosti i současnosti:)
"Joahu,zavři tu knihu." *žádná reakce* "Joahuuu,Joahu!" *nic* "Hej,zavři tu knížku." *nulová reakce* *BUM!,spolužáci mu zaklapli knihu* Joah vzhlédl,zavrtěl hlavou nad jejich primitivností a opět pokračoval ve čtení.
"Joaaahuuu...." *žádná reakce* *SVIIIST,přistáli Joahovi papírky na hlavě od spolužáků* *žádná reakce*

Joah chtěl kamarády,ale byl tichý,neustále si četl a působil dojmem,že je mimo.Také proto,že neměl mobil a internet pro něj bylo to samé,jako azbuka-neznal,nepoužíval,nerozuměl. A tak,místo toho,aby si v nové škole našel kamarády,našel posměch.Nebyla to šikana,jen byl ostatním k smíchu a utahovali si z něj.
Joah vyšel ze třídy a zamířil do šatny.Nechtěl jít domů přes hlučné centrum města,kde na sebe lidi ječí a všude je jen shon.Cítil depresi,depresi z toho,že byl sám.Někdy mu vadilo,že si nemá s kým povídat,například o těch knihách,co denodenně četl.Tedy šel domů přes park a zamyšleně se díval na zem.Nevnímal okolí,takže nebylo divu,že vrazil do nějakého člověka-a tím byl jeho "strýc",který se někam hnal.
"Ahoj,zrovna tě hledám.Chtěl bych ti říct,že jsme s tetou změnili rozhodnutí.Nechceme mít malou rodinu,ale velkou.K tomu miminku ještě adoptujeme nějakého chlapce tvého věku a zůstaneme všichni spolu."
Možná je to pravda.
...takové štěstí?

Joah zvedl překvapeně oči a vydechl něco,co nemohl kromě něho nikdo slyšet.

Budu mít kamaráda.
Jsem šťastný...

Po velmi dlouhé době,Joahu.Ale štěstí nedokáže vše-Joahova teta při porodu dítěte zemřela a s ní i dítě.Jeho "strýc",celý nešťastný,ze žalu spáchal sebevraždu.Joah skončil v dětském domově a uvědomil si velmi překvapující skutečnost.

Teď jsem doopravdy šťastný.

Samozřejmě,ze smrti tety byl smutný,protože to byla milá paní.Ale díky tomu,že skončil v dětském domově,se zbavil své současné školy,jelikož v dětském domově byla jiná škola.
Byla to nová šance.Nová šance najít přátele a zbavit se stesku,teď již dvojnásobného.
A Joah své šance využil.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak co,dokázali byste také překonat těžkou životní situaci a využít nové šance?
Změnit se,aniž byste k tomu potřebovali cizí pomoc či dar paní Štěstěny?
Poznámka autora: Ann,připomíná ti to někoho? Někoho,koho známe? Protože ano,částečně je to ta osoba.

Záhada názvu u alba vyřešena!

19. června 2011 v 12:43 | Danny |  Nějaký decibel, nějaká melodie
Pamatujete,jak jsem se tu podivovala,jak je možné,že RHCP změnili tak výrazně název alba? No,tak jsem k tomu našla takový článeček-sice to nic nevysvětluje,zato je úžasně vtipný:

O názvu desky se v médiích dlouho spekulovalo, ale původní, lehce zapamatovatelný název Dr Johnny Skinz's Disproportionately Rambunctious Polar Express Machine-head nakonec nahradil titul I'm With You.

Desku produkoval Rick Rubin, který s kapelou spolupracoval na posledních pěti nahrávkách (Stadium Arcadium, By The Way, Californication, One Hot Minute a Blood Sugar Sex Magik).

Red Hot Chili Peppers točili ve studiích East West v Los Angeles a Shangri-la v Malibu v Kalifornii.

Na přípravách se nepodílel John Frusciante, který skupinu opustil v roce 2009. Nahradil ho Josh Klinghoffer.

Desku bude od 18. července promovat singl The Adventures Of Raindance Maggie. Samotné album bude k dispozici 29. srpna.

Když jsem si přečetla první větu,dostala jsem záchvat smíchu a potom mě ihned napadlo "Dělají si pr*el?Copak Dr Johnny Skinz's Disproportionately Rambunctious Polar Express Machine-head je lehce zapamatovatelný název?"
A pak mi druhé já nabídlo vysvětlení: "Víš,posloucháš Redhoty.U nich je normalita nenormální,tak se nediv."
Yeah,tak to je vše (:

Dragonci 4

16. června 2011 v 10:36 | Danny
Zhruba před měsícem mi vyrostla další dračice,až na to,že dragcave.net odmítá uznat,že je moje.Kdovíproč u ní chybí moje jméno,ale i tak patří mně.Nikde jsem ji neukradla...

Antík´s dragons

Adopt one today! - Krásný oranžový drak (Antík).Stačilo jí 6 kliků.
Adopt one today! - Jednoduchý,ale elegantní "delfíní" drak (Antík).Byl nenasytnější a potřeboval 40 kliků do skončení procesu růstu.
Adopt one today! -Zelená dračice v noře :) ,stačilo jí 20 kliků. (Antík)

Adopt one today! -Sněžná dračice,bylo na ní třeba pouhých 15 kliků. (Antík)

Adopt one today! -Drak podobný mému prvnímu,chtěl slušných 25 kliků. (Antík)
Adopt one today! --Antíkův narůžovělý drak,sežral 40 kliků.
Adopt one today! -Antíkova krásná bílá dračice,potřebovala skromných 9 kliků.
Adopt one today!- Veliký a veselý drak Antíka,který vyrostl po náročnějších 30ti klicích.
Adopt one today! -Antíkova pruhovaná dračice,měla přezdívku "Langusta" (myslím :)).Spotřebovala 18 kliků.
Adopt one today! -Antíkův vzácný drak,jako vejce byl krásný,nyní krásou zrovna neoplývá.Postačilo mu suprových 8 kliků!
Adopt one today! -Antíkova malá roztomilá dračice,přes svůj minivzrůst potřebovala 24 kliků.
Adopt one today!- Poslední Antíkův drak,byl skromnost sama a požadoval jen 5 kliků.

Danny´s dragons

Adopt one today! -Moje první dračice,stačilo na ní 5 vašich kliků.Krásou neoplývá,ale co.
Adopt one today!
-Můj druhý drak.Nebyl zdaleka tak skromný a vyžádal si 35 kliků.

Adopt one today! -Můj největší a nejhezčí drak.Byl krásný jako vejce,takové tmavé vesmírné.Než se přeměnil v mládě,spotřeboval 28 kliků.Dospěl nejspíš 13.2.2010.Ještě předtím,než dospěl úplně,se na chvilku změnil v malé mládě s mini křídlami,pak z něj byl tenhle krasavec.Potřeboval neuvěřitelných 168 kliků!!!
Adopt one today! -Moje současně poslední dračice,která mi tvrdí,že není moje.Je to úskočná saň!Chtěla neuvěřitelně snadných 11 kliků,dorostla 6.5.2011

Around The World

10. června 2011 v 18:23 | Danny |  Nějaký decibel, nějaká melodie
Čauke! Víte jak jsem tvrdila,že sem dám písničky z alba Stadium Arcadium (dále SA) ? No,tak už to porušuju a ruším :D
Protože album Californication z konce (úplnýho konce) devadesátých let má jednu sladkou výhodu-je to éra,kdy je frontman Anthony Kiedis (Tohle je ten Thony,o kterém sem tam mluvím,Ann a Eve :)) na roztomilou blond barvu.Ono to může vypadat,že se mi líbí blonďáci,ale tak to není.Jenom mi ale zkuste vymluvit,že s blond barvou nevypadá na daleko méně let,než mu je :) Navíc vypadá roztomile a nevinně a....*slintá,ale všimne si toho* jo,dobře,už jsem úplně zticha :)

Název: Around The World
Album: Californication (1999)
Video:

Oblíbenost: * * * */* * * * *

Btw,2:42-2:47 (a 2:54-2:57) -tuhle část prostě miluju :D
Jinak,Antík tuhle písničku(nebo možná spíš video) nemá rád a protože on je znalec na RHCP,máme se oprávněně čeho bát...buď je něco v nepořádku s textem (což se mi vyjímečně nezdá),či je text v pořádku ale obsahem je o něčem špatném,o čemž nevím....neznalost je ovšem uklidňující. :)
Yeah,ten text jako obvykle vlastně nechápu,ale nevadí,nevadí...protože od nich chápu asi jen tak 2 :)
A vůbec jsem idiot: "Hele,z roku 1999...to není tak dávno,to je před...12ti lety?! Aha..." (ale v době kdy jsem to hlásila to bylo 11 let :))

Čerstvá RHCP zpráva

6. června 2011 v 19:30 | Danny |  Nějaký decibel, nějaká melodie
Hurá! Hurá!! Hurá!!!
Zpráva stará přesně den a ještě ke všemu ze spolehlivého zdroje:
Red Hot Chili Peppers are excited to announce that their new album will hit stores on august 30, 2011!! The new album is produced by Rick Rubin and is titled I'm With You.
I nemehlo na AJ jako já tomu textíčku rozumí :)
Hele ale máte taky pocit že název Dr. Johnny Skinz's Disproportionately Rambunctiuous Polar Express Machine-head a I´m With You nejsou zrovna to samé? XD Nebo je snad redhotchilipeppers.com nespolehlivý zdroj? :DDD
Pro nechápající: starší RHCP článek
P.s: já nevím jak vám,ale už dobrý 2 měsíce mi tady na blogu blbnou odstavce....to je v pořádku?

Nová rodinka!Těšíte se? :)

3. června 2011 v 17:42 | Danny |  The Sims 3
Protože ten 1.komiks o rodině Sims nebyl příliš populární (a poněkud uspávající,pravda),zkusím štěstí s novým budoucím: Cooleovi/y :)
Zatím ale dál poběží ten současný,už ovšem ne dlouho :)
Tak zatím seznamovací ochutnávka:
Jediný dospělý v rodině je starý indián,který tuhle "Bandu spratků",jak s oblibou prohlašuje,adoptoval.(Všichni byli z jednoho děcáku.) Je šikovný,je zahradník a také důchodce,takže neustále nadává na tu "dnešní mládež",navíc je anti-televizní a anti-počítačový,ale je pořádný.Co je na něm zajímavého-přestože je samotář,adoptoval 4 děti.Když se ho na to ptají,odpovídá,že je adoptoval "Aby se o mě na stará kolena postarali",ale všichni ví,že je to lež.Ve skutečnosti je má rád a je šťastný,i když tenhle snímek o tom moc nevypovídá :)
Nejstarším dítětem této rodiny je teenager Matt,původním příjmením Deeman,což ostatní komolili na Dement :)
Má nevinný výraz a stejný vzhled,ale to je opravdu jen na první pohled.Jinak se jedná o zlomyslného,vzteklého a dramatického ("Och,"řekl a omdlel) kleptomana (=zlodějíčka),který uvažuje o kariéře metalisty s kriminálníkem.Roztomilý je jen z dálky a za tmy :)
Jen o pár měsíců mladší je Diamante,dívka odpovídající svému jménu: krásná,flirtující a mrcha.Je ještě namyšlenější než Matt,před zrcadlem hlídkuje dvě a půl hodiny a neustále se ušklíbá nad věcmi,co nejsou in.Chodí oblečená jako by právě vylezla z obchodu milionářů,nos má pěkně nahoru,kluky střídá víc než rtěnky (a že to je rychlost :)) a hlavně je to typická dilinka.Dramatická,romantická,flirující,snobka.Ale umí se postarat,to se jí neupře.
Dále následují 2 mladší kluci.Starší z nich je jedenáctiletý Damien,ekologický aktivista :)
Zbožňuje přírodu,recykluje co se dá a je vegetarián.Kdyby mohl,bydlel by ve stanu.Cítí souznění s přírodou,i když na to moc nevypadá v této chvilce:
To je ale tím,že právě vyzývá mladšího bratra na "pistolnický souboj" (snad znáte dětské hry,ne :)).Ostatně,je to jasně vidět z jeho postoje.
Devítiletý Sky ale s úsměvem odmítá:
"Na to jsem moc starý,to je pro děti!"
Jeho celé jméno zní Skylar,ale nikdo mu tak neříká.S Damienem jsou praví bratři.
Sky je génius,vynálezce a knihomol.Člověk by si řekl,že je to nudný šprt,ale Sky je výjimečný.Už jen jeho vzhled moc nepřipomíná "vzorňáčka z první lavice".Prostě je jen chytrý a rád čte.Má fantazii,a tak si i vymýšlí a lže :)
Holkám připadá roztomilý a sladký, a tahle fotka s ním by byla taky,kdyby si nestoupl zrovna před popelnici :D
*slintá nad jeho vlasy barvy ohně* :))
Tak co na to zatím říkáte?Má to cenu,nebo to bude stejný propadák jako posledně? :D