Červenec 2011

Kudy do Bohnic?

31. července 2011 v 13:28 | Danny |  Kecy,kecy a asi zase kecy
Začínám mít pocit,že brzo mě něco sejme.Třeba ten heroin,co beru,nebo možná,jen možná nervy: s Antíkem a (díky mé debilitě i) Ann jsme se pokusili o nezrealizovatelnou věc.RHCP pořádají teď na podzim a zimu turné.Přetrhli jsme se,abychom se tam dostali.Jenže to klasicky dopadlo neúspěchem.Zcharakterizováno Antíkem: "To jsou typický RedHoti.O turné řeknou až na poslední chvíli.A ještě se nenamáhaj jet do Česka." Takže to byli 2 první problémy.Za A)dozvěděli jsme se to jen tak tak.To by ještě šlo,někde jsou lístky k mání.Problém B) je,že naši kalifornští miláčci asi netuší,kde se nalézá a že vůbec existuje ČR.Koupím jim mapu.Rozhodli jsme se,že na ně pojedeme do Berlína.Nakonec,po mnoha rodinných hádkách, jsme zkolabovali na nejpitomějším problému jaký vůbec je možný: peníze.Stálo by to na jednoho 5000 korun nejmíň a 3/4 z nás tolik nemají-nestihneme to za tak krátkou dobu sehnat.Já se ale nevzdávám a okamžitě jsem zasedla k I-Phonu,mrknout na turné 2012.Zatím tam není nic konkrétního,akorát že pojedou zase USA,Evropu a Austrálii.Takže jsem se rozhodla,že sem do ČR prostě musí dojet další rok,protože stejně vynechali půlku Evropy a je to nutné napravit.A když nepojedou do ČR,pojedu za nima klidně do Polska :D.
Všechno mi tu padá na hlavu,RedHoty počínaje a rodinnými vztahy i mimo mou rodinu konče.Teď,tedy zítra,odjedu na týden na chatu a obávám se,že nemám v zásobě žádné články,takže se tu buď budete týden nudit,nebo možná něco sem narychlo hodím.Hehe.
Otázka "Kudy do Bohnic?" je čistě řečnická,protože já to mám do Bohnic jenom přes řeku,přes kterou nám jezdí přívoz,takže tam dokonce snad i trefím :D.
Tenhle článek jsem začala psát včera a docela by mě zajímalo,co dál jsem sem chtěla psát...hele,SMSka!Ne,houby,mail od Ann....pauze....XD,tak to byl vysoce inteligentní mail o italských nadávkách :D.Víte,je potřeba umět nadávat ve všech možných jazycích,aby vám rodiče nerozuměli.Já osobně jsem už prakticky tak sprostá jako jeden z RedHotů a to je opravdu hodně... :D
No nic,tak se tu ten týden nějak (ne)pozabíjejte,až se vrátím budu asi plná informací,protože na tu chatu jedem s máminou kámoškou-ezoteričkou a já budu vyzvídat například svůj minulý život a ten Antíkův...a možná i Annin? :)
Problémem je,že ta kámoška má 6ti měsíční mimino a protože já jsem napůl kluk,moje chování k miminům je docela nevhodné: "Jééé,ať už drží hubu!" "Ne,ne,já se toho nedotknu!Co když tomu ublížím?!" Zatímco můj brácha,co je zase napůl holka (já si nevymýšlím,jsme asi přetočené duše),je úplně otočený: "Jééé,miminko!Super,to je roztomilý!" :D
Není nad to,když má člověk otočenou sexualitu :D...a já si z toho ještě dělám prču! :)...
Dannyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,brzo mrtvýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!

Prázdno

28. července 2011 v 15:11 | Danny |  Kecy,kecy a asi zase kecy
Opět je spousta věcí jinak.
Morče nakonec neumírá,jde o něco jiného.Úleva.
Ale i tak se na mě sypou problémy a věci,co se mají vyřešit.Poslouchám si tady písničky o smrti a drogách a přemýšlím o tom,jak moc se mi o těch problémech nechce přemýšlet :).Moji blízcí nemají peníze,krize.Nějak se ode mě odpojuje jedna moje kamarádka a nechápu proč.Moje rodina má problémy ve vztahovém kruhu.Já mívám deprese.Z výhledu na školu-nevydržím to tam,už je to skoro jako na staré škole.Mám příšerný rozvrh-dlouho hodin.Kdovíproč se mi směje partička z vedlejší třídy.Nikdo mě ze třídy pořádně nezná. Blackjack Nejspíš na sebe s Antíkem budeme mít dost málo času.Mám těžkou depresi z toho,že se opět po 9 měsíců nevyspím-ono to možná zní jako banalita,ale komu se chce spát denně mizerných 6,5 hodiny a pak trávit deset hodin ve škole??! Vypadá to opravdu jako nepodstatný problém,ale já jsem,hergot,chronicky nevyspalá!Nějaká rada na cokoli z toho?
Myslím,že sem přestanu psát tyhle nesmysly a půjdu stvořit nějaký příběh.Neměli byste nějaké přání?Obvykle píšu smutné příběhy s krásným koncem,ale nemá někdo nějaký tip,co by si rád přečetl?
Nejlepší na tom všem je,že si neumím poradit.A do toho všeho má problémy Ann a...všichni jsou najendou na tom špatně.Vlastně se moc těším,až 21.12.2012 umřeme.Konečně budu mít klid!
*Zasraný blog.cz!Smazal mi půlku článku!!!!!!!!!!!!*
It´s hard to believe that I´m all alone
Přestože v domě je se mnou brácha,cítím se sama.Přestože jsem se před pár hodinami sešla s Antíkem a bylo to fajn.
O prázdninách se cítím osaměle a přes školní rok jsem na prášky-teda to i normálně,ale teď myslím prášky na stres.
Nezná někdo nějakou činnost,u které se člověk necítí osaměle,i když je sám?Tedy kromě poslouchání hudby,to už praktikuji a má to hodně vedlejších účinků...
Dobrá zpráva je,že jsem včera začala psát další znamení zvěrokruhu,po dlouhé době tu uvidíte nějaký logický článek.No není to fajn? ;)

Když jsou otáčky velmi vysoké

25. července 2011 v 15:22 | Danny |  Kecy,kecy a asi zase kecy
No.Jsem zpátky,vrátil jsem se od moře.Padá na mě moře novinek a informací.Nestíhám,nezvládám.
Je mi špatně.Holčičí koncovku odmítám používat.
Mám ledové ruce.Je mi zima.Hlavně psychicky.Jednoduše jsem v prde*i.Sotva zvládnu cenzurovat....dobře,opět melu.Začnu od začátku.
Definitivně jsem se zbláznil.Opravdu.
Včera jsem se vrátil z Rhodosu,dovolené s mojí rodinou a chtěl jsem vám sem psát a psát o tom,jaké to tam bylo.Až na to,že mi spadla nálada na bod mrazu.Ve výsledku nepomohla ani nová songska od RHCP z jejich nového alba,které teprve vyjde.A to je to docela pěkná písnička.Říkám si,že si zlepším náladu tím,že si pustím svojí nejoblíbenější písničku.Problém je,že je o smrti,ta písnička.Což znamená že budu brečet.Protože mi umírá morče. *zapnul písničku o smrti*
Myslím to vážně,i když ne doslova.Můj morčák začíná projevovat příznaky stáří.Vrátil jsem se a nestačím se divit: najednou děsně pospává a když ho děda hlídal,říkal že Matýsek už nereaguje. Blbá písnička,už skoro brečím!!!!!!!
Asi bych to neměl prožívat tolik,Antíkovi umřelo hned několik andulek a...zvládnul to.Jenže já jsem po psychické stránce troska.Já to nezvládnu.Nepřekonám fakt,že o to zvíře přijdu.Nechci.
Mám těžkou depresi.Možná se seberu a napíšu sem o dovolený.Teď jsem ale nemocný,Psychicky.
Jsem zpět v ČR po deseti dnech a mám pocit že ubyly 2 roky! A sakra problematické....je mi zle.Potřebuju Antíka.Hned.
Anthonyho Kiedise taky.Hned.
Už patřím do blázince jako Cassie...
Je mi líto,že jsem se dostal se svojí labilitou až sem.Jsem prostě v háji.Už nemůžu.
Troska.Už leta,ale je to pořád horší.
Jsem blázen.?

UPDATE,18:49
Už jsem víc v pohodě,zas mi helpli RHCP.Miláčci...ale jako výměnu za depresi jsem dostal extrémně divné chování.Co jsem si napsal před chvilkou do poznámek do I-Phonu?Tohle:
Zničme popové hvězdy!
Pusťme RHCP na max,ať sousedi padnou a svět žije!
We don´t stop rock around the clock..
Zalepme pusu nepřátelům a vzlétněme do oblak!
Protože svět nedává smysl a umírají nesprávní.Protože je třeba si užít život.A protože jsem blázen!!!
Oh yeah!
Teď už bych nic takového nenapsal.Protože bych napsal to samé,akorát že místo prvního slova bych dal Zabijme.
Jsem opravdu nenormální.Díky bohu a panebože.
Zdrhejte,dokud můžete.A nazávěr jednu vážně myšlenou otázku: Myslíte,že potřebuju psychologa/psychiatra?

Komiks-část 14 Velká rekonstrukce

20. července 2011 v 12:04 | Danny |  Komiks-Sims
Rodina Sims se rozhodla,že jejich dům je příliš malý na to,co oni doma potřebují a tak si zavolali zedníky a architekty,aby jim zvětšili a zvelebili dům.Rekonstrukce probíhala přes noc,za normálního pobytu všech členů uvnitř.
Začalo se tím,že přistavili horní patro a přidali schody.
Poté přistavěli stěny a vytvořili okna.Jeden architekt dostal skvělý nápad-nedělat dveře,ale dát tam pěkný pulkruhový vchod.Navíc to bylo levnější,i když o cenu zrovna nešlo.


Později přišli na scénu "zedníci",aby udělali nějakou sympatickou podlahu.To se jim dvakrát nepovedlo,a tak v ceně udělali ještě krb.


Zanedlouho dům vypadal takto: Pěkné,jen ještě odstranit tu modrou,kterou tam nějaké prase dalo...


A takhle vypadá interiér hotové přestavby.Je tam vše,co si rodina přála,včetně stroje na tetování...


A hotový dům i s částečnou přestavbou zahrady vypadá takto:
Ten převis není nic moc,ale těžko předěláte původní stavbu :)


Reakce některých členů rodiny byla velmi pozitivní.Hlavně ta Rogerova-toto je historický okamžik!

Do nového patra se jako první přihnala Bethany a kupodivu jí nejvíc zaujal poněkud obyčejný dalekohled.(Což by normální lidi vůbec nenadchlo,protože se o tom musí učit ve fyzice... :D)


Jak si jistě všímáte,ani se nenamáhala převléci se :).A protože někdo musí být v rodině ten nereálně talentovaný,témř okamžitě si všimne,že z nebe padá meteorit (a kupodivu né jí na dům) na louky za městem.Běží se tam podívat a její úlovek vypadá takto:


Samozřejmě ho,jako každý Simík,v pohodě zvedne 1 rukou a nacpe do kapsy! XD (Pro neznalé: Ale oni to tak vážně dělají)


Zatímco Bethany zvedá ten malý kamínek,Lena má dalšího zákazníka v práci.Pán si přál pěkné oblečení na ven,ale podle jeho tváře (aha,ono mu není vidět do ksichtu,co :)),moc spokojený nebyl,debil :).


Tím bychom mohli zatím skončit ;) Rodina Sims je totiž očividně velmi schopná...

Komiks-část 13 Jak dopadlo dvojté rande

14. července 2011 v 14:01 | Danny |  Komiks-Sims
Roger se samozřejmě snaží předvést v nejlepším světle,ale nedá se říct,že by se mu dařilo.Tabulka šampionů fotbalové ligy Pauline totiž zrovna nebere....
A tak se pokusí o vyšší úroveň,změní téma hovoru na svou sestru...A nemluví o ní zrovna lichotivě.
"Je to taková malá děv-"
Pauline pořád nedává najevo nějakou reakci a tak se jí nakonec Roger velmi inteligentně vysměje za její omezenost.
To Pauline naštve a pošle Rogera do háje (slušně řečeno).Roger se rozhodne,že dál bude usilovat už jenom o Molly.Uraženě sjede po hasičské tyči níž,ale protože je idiot,skoro si u toho zlomí ruce.
(Pauline,narozdíl od něj,sklouzávat umí,takže už je o patro níž)
Teď málem pan Inteligent spadl přes zábradlí...není nad genialitu :)
Mezitím doma Bethany prodává další matčin obraz.Začínají na jejím koníčku slušně vydělávat...
Aby se Roger dostal až dolů a mohl uraženě utéct z místa,kde měl dvojité rande,musí sjet ještě jednu tyč.A to by nebyl Roger,aby se při tom prakticky nezabil:

Zatím se mu do smyku dostali jenom nohy,ale podívejme,jak to pokračovalo...

....samozřejmě přistál na zadku a ztrapnil se tak na nejvyšší možné úrovni. :D

A tady to vypadá,že nemá daleko k pláči. Nevím,ale já mu to přeju :D
Přště uvidíme,jestli se Rogerovo chování změní.Možná není tak slušné dělat dvě rande v jednom a vysmívat se té,po které touží.A možná,že vše zůstane při starém-co by člověk chtěl od Rogera! XD

Mrtvolky na dobrou noc

11. července 2011 v 20:10 | Danny |  Téma týdne
Tento článek nemá cenu číst,pokud nevíte co je reiki,senzibilita a nevěříte v esoterické věci.To je jen upozornění,mě totiž nebaví mazat komentáře jako "Ty lžeš".Díky

Divadelní maska

10. července 2011 v 13:45 | Danny |  Téma týdne
Všichni víme,co je druhá tvář.Tentokrát nechci (počkat,to jsem někdy chtěla?) probírat druhou tvář po plastice,ale tu vnější a vnitřní.Mám dokonalý příklad druhé tváře-sebe.1.já je to s mým skutečným jménem a to druhé je Danny.Obě já jsou skutečné a ani bez jednoho bych nebyla kompletní.Moje 1.já (no jo,ale když mě se moje jméno nelíbí) zůstává pravidelně někde v koutě doma.To druhé,Danny,je skoro pořád všude-hlavně ve společnosti.První já je troska-přecitlivělá,ubrečená,až přehnaně jemná.Zato Danny je hajzl.Uřvaný,vzteklý,drzý,hádavý,protivný,ukecaný a sarkastický a neuvěřitelný otrava.Hádejte,koho z nich tahám do školy-Dannyho.Je to špatně,protože Danny je naprosto neomalená osoba,která je bohužel upřímná,takže nejednou naštve přátele.Kdybych ovšem vzala do školy svoje jemné já,udělají ze mě kaši-"Jéé,hele,ona už zase brečí,to je sranda!".A teď mi poraďte,co mám dělat.S Dannym se nikdo zvlášť nekamarádí a jemné já je zase neuvěřitelně rozbitá bytost.Co s tím? Zajímavé je,že obě já se mi projevují tady,i když zde má trochu přednost to první,milé a pitomé já.Potřebuju nějak inteligentně poradit.Tuhle "divadelní masku" mám někdy od 6.,7. třídy,kdy jsem zároveň přestala být naivní.Jak se to stalo?Ach,přišla taková lehčí šikana.1.já se kamarádilo s lidma,kteří nevoněli (to je obrat) mým drahým spolužákům.V 6.třídě začal být šikanován-a to už doopravdy,žádná lehčí šikana-jeden můj kamarád a to se mi nelíbilo.1.já je bohužel pitomec,protože se kamarádí s outsiderama-1. já je pitomec,protože je mu outsiderů líto.Se spoustou lidí se i v současnosti kamarádím proto,že je mi jich líto.Protože jsou vydědění.A protože jsem v té tehdejší škole měla první já,snadno se tedy stalo,že mi velmi uškodilo to,že se kamarádím s vyděděncema.Když tenhle můj kamarád přešel na jinou školu,stala se v 7.třídě terčem slovní šikany moje další kamarádka,opět outsider.Moje společenské postavení šlo rapidně dolů.Agresoři si o mě původně nemysleli,že bych byla někdo,koho je třeba šikanovat,ale pže jsem se přátelila s oběťmi,přišla řada na mě.Když někdy v listopadu i tahle moje kamarádka ze školy odešla,neměli pánové a některé dámy koho šikanovat a došlo na mě.Byla to "jen" slovní šikana,ale protože jsem měla ve škole 1.já,tehdy ještě docela zdravé,zruinovalo mě to.Moje 1.já je neuvěřitelně psychicky slabé-a tak ze mě udělali trosku.Brzy jsem si proti agresorům vytvořila tvrdší já,aby se nedostali k té teď už trosce.Danny byl na světě.A v tu dobu jsem založila tenhle blog-začínala jsem jako protivná a vzteklá osoba,protože jí ublížili.Ale ani já-"Danny" nepomáhalo.Jediné,co mě zachránilo před dalšími 2 lety s nimi byla jiná škola.Útěk.Bohužel,1.já utíká a tehdy mělo navrch.Nyní jsem na jiné škole,gymnáziu.Terčem šikany tu není nikdo,ale ideální to také není.Ze strachu a zážitků v minulé škole jsem i sem dotáhla své nové já,Dannyho.Chyba.Hlavně pro přátele-ti z nové školy neznají moje první já.Jak jsem teď díky jedné hře ve škole zjistila,nikdo mimo mé kamarádky mě nezná (a upřímně,krom Antíka to taky nezvládají).Mají mě za někoho jiného,než jsem.
Opět kamarádím s outsidery či alespoň nepříliš oblíbenými lidmi,případně nezajímavými pro elitu třídy (nafoukané barbie a chlapce-modely).Jsem zase na začátku.Otázkou je,kdy to dopadne jako na minulé škole.Už teď se mi posmívá parta barbín a modelů z vedlejší třídy.Nejhorší na tom je,že nechápu proč.Asi proto,že se nemaluju?Že se falešně neusmívám?
Možná že do té doby,než se to zvrtne úplně,ten zbytek (ha,většina!) alespoň trošinku dopěje a dají mě a mým kamarádkám pokoj.Možná....a možná taky ne.Kdyby mi chtěl někdo poradit,nebudu se bránit.
A jen tak mimochodem,cílem tohoto článku bylo ukázat,že někdy je potřeba mít 2 já.Protože ostatní píšou o tom,jak je to špatné,mít 2 já.Já si taky myslím,že je to špatné,ale co když je to nutné?Kvůli okolí?
Jsem troska a hajzl zároveň.A víte co? Není mi to jedno,ale nedokážu to změnit,takže vy co mě znáet osobně,máte jednoduše smůlu.
Obě já,ke konci Danny.
Denní dávka debility splněna.Jo,dávno nejsem normální.Ale mě se to líbí.Jestli mě hodláte urážet,asi se vám vysměju a smažu váš komentář,tak prosím přemýšlejte,jestli vám to zato stojí :D Konec konců,hodím se do léčebny.Budete se hádat s magorem?

We don´t stop rock around the clock

7. července 2011 v 21:53 | Danny |  Kecy,kecy a asi zase kecy
Hehehheheh....zase debilní začátek! Jo,jo.Denní dávka debility,jak říkám.K tomu nadpisu: to je kus písničky.Díky jedné holce (proooomiň! :D) si vychutnávám svou hudební vášeň naplno...aha,zase to nedává smysl,co? Tak jinak: je to už trochu dýl (je to málo,ale ne zas tak málo :)),co poslouchám Red Hot Chili Peppers a slintám nad jejich frontmanem (teda ne v současnosti-poslední 4 roky se fakt zbláznil s tím vzhledem!).Díky mému (anti)talentu se mi nyní podařilo zlanařit tu jednu holku (Ann!) a poslouchá je taky.Samozřejmě na jiné mentální úrovni,není daleko jako Antík a trochu i já.Antík RHCP taky poslouchá,ale nemá to zas takové grády,protože éra poslouchání a slintání tady u těhle blbečků už jí trochu přešla (no,po 5ti letech... :D)...a proč to sem píšu? No,celé dny si s tou dotyčnou posílám maily s RHCP fotkami a videami a rozhovory,celý dny hulákám jejich songsky a nemám čas dát sem nějaký smysluplný (tohle to teda rozhodně není) článek.A když už nějaký čas najdu-jako například teď-tak mě nic normálního nenapadá.Snažím se tu sdělit,že provoz blogu není nijak omezen kvůli problémům,je omezen kvůli abnormalitě té trosky,co to tu vlastní a co se ještě ani nerozhodla,jestli bude holka nebo kluk....And I love all of you,something oh yeah! <-vidíte?Kus RHCP "rozhovoru"! :D
Berte mojí nepřítomnost zde jako jednu velkou párty,kde se maník co to má řídit ožral a nemůže zajistit žádnou zábavu-protože maníkem je Danny a má extázi už jen při hlasitém zpívání s Anthonym Kiedisem XD...nebo se klidně nechá opít čokoládou...
Mjo a zítra jdu nakupovat... :D Proč to sem píšu? No,jdu to dělat s Antíkem a to je vždycky sranda a otrava zároveň :D Sháním pouze 1 kalhoty,prosím,modlete se,ať je nemají! :D Nenávidím nakupování ve volném čase....
Faine,musím dopsat (a dospat) dopis pro Eve do Vietnamu,tak se mějté........................éééééééééééééé! *už je zase na moll*
Danny,opět -nebo možná ještě pořád- mimo
P.s.: od 14.7. do 24.7. to tu s radostí balím a frčím k moři...denní dávka nudy navíc pro vás,zdarma :D

Komiks-část 12 aneb Dvojté rande

3. července 2011 v 11:41 | Danny |  Komiks-Sims
Mezitím domů přišla Lena z práce a Bethany ze školy,následována Rogerem.Lena se vrhla na svou oblíbenou činnost,malování.
Roger vlítl domů,skočil do sprchy a poté spěchal k domu Pauline a jejího přítele.Jistě vidíte ten natěšený naivní výraz :)
Když ale zazvonil,nikdo neotevíral.Asi po 4 minutách Rogerovi došlo,že Pauline není doma,takže se chopil věrného pomocníka člověka,mobilu, a zavolal jí.
"Ksakru,a kterým tlačítkem se zahajuje hovor?"
Rande s Pauline bylo domluvené a nejen to-pozval na rande i Molly,tu druhou slečnu!S oběma si dal sraz na velmi romantickém místečku,a to v hasičárně. :D