8.part

26. srpna 2011 v 15:01 | Danny |  Trosečníci aneb příběh do ČJ
Po dlouhé době jsem tu s dalším dílem toho šíleného příběhu,co jsme kdysi tvořili do ČJ :D
Pro připomenutí: 7.part
...............................................................

17.ledna 2010

Já mám králíčka….3krát hurá!
-
Počkat...kde je králík?Já mám králíčka?CO JE TO KRÁLÍK?
-
Ahá!Tenhle králík.Ráno jsem se probudil a můj Usagoušek okusoval rukáv Winry. To nevadí.Ona si toho nevšimne…Tak jsem šel udělat snídani,která se skládala z kokosů a pár banánů.A Usagoušek už měl dost vlákniny a vitamínů z Winryina rukávu.Pak se probudil Chris,tak jsem se ho zeptal,jak se má.Odpověděl mi něco v tom smyslu jako: "Špatně…málo masa…"
Pak se probudila i Winry. Pamatujete,jak jsem psal,že si toho rukávu nevšimne?Ona by si toho bývala nevšimla,kdyby ji na to neupozornil Chris…
Hrozně se naštvala a jednu mi po dlouhé době vlepila.Dost to bolelo,a tak jsem si sedl.Potom jsem uslyšel podezřelý zvuk.Něco mezi písknutím a kvíknutím.Pak mi to došlo.JÁ SI SEDL NA USAGOUŠKA!Chris a Winry dostali unisono záchvat smíchu.
Usagoušek byl v pořádku,jen ve tváři měl takový ustrašený výraz.Už jsem se mu omluvil,takže by to mezi námi mělo být v pořádku.Na důkaz přátelství mě Usagoušek kousl do ruky a snědl mi mou porci snídaně.

Kaoru Kuchiki


18.ledna 2010
Probudil mě Chrisův hysterický záchvat: "Já tě zabiju!!!" Hnal se za prchajícím Kaorem a tvářil se nejvztekleji za celou tu dobu (a že to byla velká přehlídka podrážděných grimas).
"Ty zaostalý neschopný primitive!!!Za tohle tě zabiju!"vřeštěl na něj.Kaoru s panickou hrůzou v tmavých očích neohrabaně klopýtal kupředu.Jenže Chris ho dostihl a prudce do něj strčil.Kaoru,který to nečekal,se svalil k zemi.Urychleně jsem vstala-je čas zakročit,dřív,než z Kaora bude kaše.Chris se mezitím přesunul na zem,kde si Kaorovi sedl rozkročmo na hruď*.Rozběhla jsem se ,ale písek se vířil všude kolem,tak jsem byla dost pomalá-když jsem byla v polovině cesty k nim,Chris ho už důkladně fackoval.
Najednou k nim přihopkal Kaorův zajíc a olízl Chrisovi kotník.
"Táhni ty krvelačná bestie!"ohnal se levou rukou po Usagouškovi,který hbitě uskočil.Kaoru měl nad Chrisem jen jednu výhodu: byl těžší a o něco větší.V nestřeženém okamžiku,kdy Chris ječel na zajíce,Kaoru své výhody využil a srazil ho ze sebe.Chris sletěl do písku,Kaoru se bleskově vyhrabal na nohy a pádil směrem k přístřešku,asi schovat se.
A to by nebyl on,aby těsně u přístřešku zakopl o nic a vletěl do něj.Samozřejmě ho skoro celý zbořil.Chris jen bezmocně zamumlal: ,,Uškrtím ho." Popadla jsem ho za paži a hrubě vytáhla na nohy.
,,Co to zase mělo být?" Kvůli jejich divadélku jsme bez přístřešku a já bez spánku…později jsem zjistila,že situace je podstatně horší.
,,Co by to bylo!Vždyť není normální!"utrhl se na mne.
,,Co znamenalo to divadlo?"zasyčela jsem.,,Kaoru toho svýho masožravýho zajíce nechal volně pobíhat,takže ta potvora sežrala kus přístřešku a mé svačiny,a pak tu zrůdu koupal v naší vodě na pití,takže ji kompletně znehodnotil!Uraženě jsem odešla.ŽÁDNÝ kluk není normální!

*říká se tomu vítězná pozice
Winry
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 annicoolka annicoolka | Web | 26. srpna 2011 v 23:13 | Reagovat

jee, vidiš, já na tu čejnu už upe zapoměla XD
prima story - jen je to nějak přebitý hádkama...a těch mam zrovna tědka dostatek XD

ted se omlouvám za reklamu, ale na mym blogu máš překvápko!!! :-P  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama