11.part

10. ledna 2012 v 17:11 | Danny |  Trosečníci aneb příběh do ČJ

23. 1. 2010

Chris a Winry jsou velice zákeřní. Chris to dokázal tím, že ke mně přišel zezadu a vzal mi Usagouška. Prohlásil, že si ho chce prohlédnout, jestli je to vůbec sameček. S odhodláním bránit svého kamaráda, jsem začal do Chrise zuřivě bušit pěstičkami. To se přece nedělá - polekat mě a zkoumat choulostivé partie mého přítele. Chris se na mě podíval a silně mě odkopl se slovy: "Co vyšiluješ? Vždyť mu nic nedělám!"
Bezmocného Usagouška při tom držel za uši. A tak, se srdcem plného SPRAVEDLIVÉHO hněvu a rozhořčení (a pláče), jsme ponechal Usagouška intimní prohlídce a šel vyhledat spravedlivost. V těchto časem pro mě z velké části představuje spravedlivost Winry.
Winry se znovu pokoušela uvést do použitelného stavu svůj mobil. Když jsem dožaloval, tak se mi celá následující scéna jevila jako by zpomaleně. Viděl jsem ji se postavit. Pak napřáhla ruku a jednu mi vlepila. Jevilo se to tak pomalu, ale stalo se to tak rychle, že jsem měl ve tváři pořád ten natěšený výraz šestiletého dítěte. Potom jenom zařvala: "Co mě taky otravuješ s takovýma blbostma?!"
Jak už jsme říkal. Jsou zákeřní!

Kaoru Kuchiki


24. 1. 2010

Po naší obvyklé snídani Chris navrhl, že by se dalo do přístřešku udělat něco jako postele, protože jsme sice skryti před venkem, ale pořád spíme na písku. K mému velkému údivu tím zaúkoloval Kaora a ne sebe, jako obvykle. Brzy jsem zjistila proč - sám se rozhodl, že půjde vyzkoumat a případně přemístit zařízení na vodu, protože máme všichni neustále žízeň. K večeru už díky nedostatku vody skoro nemluvíme.
Mě Chris samozřejmě ničím nepověřil, to by si nedovolil. Sice nepřetržitě aktivně protestuje, jenže ví, že jsem silnější. Nejprve mne napadlo, že můžu Kaorovi pomoc, ale pak jsem to zamítla. Chvilku klidu bez těch dvou jen tak neulovím. Po těch dnech tady mi připadají jako sourozenci... Annie... snad se jim TAM líbí. Ten den, co se stal ta nehoda, skoro určitě umřeli. Překvapilo mě, že jsme sice brečela, ale teď už si to tak nijak neberu. Jen mám pocit, že jsem sama - i v případě, že se kolem mě ometají oni dva.
Po dlouhém váhání, během kterého jsem zahrabala do písku slupky a odskočila si, jsem se rozhodla, že si pořádně zaplavu. Možná, že ve vodě jsou nějaké jedlé ryby. "Dříve" jsem závodně plavala, každé pondělí a čtvrtek 1 a půl hodiny v bazéně. Musím si zatrénovat…
-
Plavala jsem asi hodinku a dost mě to uklidnilo, co se týče psychiky. Zanedlouho, co jsem nechala vysušit oblečení a začala pomalu připravovat oběd (Kaoru nikde), ke mně úplně nadšený přiběhl Chris. To bylo dost udivující, jeho vidím spíše se vztekat. Nepřetržitě poskakoval:
"Povedlo se mi přemístit vodu, takže jí teď bude víc. O hodně. Přepočítal jsem v jednotlivé hodiny úhel-"
A začal kecat něco složitého, co jsem nechtěla a nemohla chápat. Ovšem ve vhodných chvílích jsem souhlasně přikyvovala - bylo třeba udržet u něj dobrou náladu. Za nějakou dobu se vrátil i Kaoru. V podpaží nesl celkem slušně vypadající podložku z listů a klacíků, jenže byla jenom jedna.
"Kde máš další imitace postelí?" zajímala jsem se zmateně. Kaoru sebou trhl:
"C-Co? A pro koho?"
"Přece pro nás!" ukázala jsem na sebe a Chrise, sedícího v přístřešku. Kaoru odmítavě zavrtěl hlavou a přendal si podložku do pravé ruky, kterou směrem ke mě natáhl:
"Je pro Usagouška! Pěkná, ne?"
Chris energicky vyskočil, doběhl k němu, podložku mu vytrhl, prásknul ho s ní přes hlavu a odrázoval na 2. stranu pláže se zlostným výkřikem:
"A ta bestie je ONA!!! Usagouška!"

Winry
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nejoblíbenejší postava z příběhu "Trosečníci"?

Winry 19.2% (5)
Chris 26.9% (7)
Kaoru 53.8% (14)

Komentáře

1 Ondry Ondry | Web | 14. ledna 2012 v 16:57 | Reagovat

:D:D:D:D Ten první odstavec je super!! :-D :-D :-D !!

PS:No , tak to máš taky povedenou rodinku , co? :D

2 Ondry Ondry | Web | 14. ledna 2012 v 18:08 | Reagovat

Jsem rád, že se ti líbil :)

3 annicoolka annicoolka | Web | 15. ledna 2012 v 15:09 | Reagovat

šmarjá to je společnost! nakonec z nich udělá kaoru "yaoisty" XD

4 Evie-chan Evie-chan | E-mail | Web | 18. ledna 2012 v 20:40 | Reagovat

Sakra, ono to furt vychází?! :D :D

[3]: Z koho prosimtě?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama