12.part

15. února 2012 v 11:13 | Danny |  Trosečníci aneb příběh do ČJ
Po měsíci další díl rok starého příběhu vymyšleného s trochou nadsázky a lehké ironie ;)
Maybe childish,but who cares


25. 1. 2010

Včera jsem přemístil polohu i obsah zařízení na vodu a díky tomu vody máme dvojnásobek (bez 7, 325%)!
Kaoru před nějakou dobou (budou to tak 3 hodiny) konečně dodělal 3 lůžka do přístřešku + 1 nové pro Usagouška (včera se trochu rozbilo). Je třeba uznat, že ty podložky se nerozpadají a dá se na nich ležet! Winry tvrdí, že to Kaoru udělal dobře jenom proto, že jsem na něj neřval. To si nemyslím.Buď měl štěstí, nebo možná na chvilku začal používat mozek. Asi spíš to štěstí.
Včera Winry během jejího poflakování zjistila, že v moři plave pár ryb, co jsou zaručeně jedlé. Výborně! Já zase před chvilkou objevil pár větších ostrých kamenů, co se výborně hodí. Našel jsem ale jen 2, což je nepraktické. Usoudil jsem, že s nimi snad půjde i rozdělat oheň, ale chuť na ryby byla silnější. Samotný ostrý kámen je celkem k ničemu, ale Winry mi sehnala nějakou kvalitní větev, na níž se pokusím připevnit ten šutr. Budu mít oštěp. Vlastně my. Chybí ale provaz, a taky mi hodně chybí kapesní nůž. Místo toho budu muset použít něco jiného jako náhradu. No, třeba umí Kaoru smíchat nějakou lepkavou směs, když je celkem slušný kuchař...

Chris


26. 1. 2010

Mám Chrise rád. SLUŠNĚ mne požádal, abych našel nebo vytvořil nějakou pryskyřici. Tak jsem popadl Usagouška a vyšel vstříc novému dobrodružství. Lesních duchů se už nebojím, protože mi Winry řekla, že když si budu zpívat (přiměřeně hlasitě), tak se duchové leknou a utečou. Sice nevím, jak přesně myslela to "leknou a utečou", ale hlavně, že to funguje - žádného jsem neviděl... V případě nouze mám Usagouška a ten by mě určitě ochránil!!!

-

I přes několikanásobné pády, 4 modřiny a 2 hryznutí od Usagouška (má mě rád), jsem našel strom, který vypadal, že v jeho útrobách koluje potřebná hmota k udržení kamene na větvi. Vzal jsem tedy kámen, který vypadal alespoň trochu ostře a vyryl do kmene stromu dlouhou čáru a čekal, až začne bílá pryskyřice téct. Koukal jsem na ten pitomý strom asi dvě hodiny (dobře, přeháním... bylo to asi 10 vteřin) a ono nic.

-

Po další půl hodině jsem měl pocit, že už všechny stromy, v tomhle lese, mají na sobě nehezkou podlouhlou rýhu. Ale když jsem se otočil, tak jsme zjistil, že rýhou se mohly pyšnit pouze 3 stromy! Navíc jsem se pořezal tím kamenem a vypadá to, že mám 2 třísky!

-

Mise splněna! Po nějaké době jsem přece jen našel potřebný strom a napatlal hustou tekutinu do origami misky z palmového listí. Teď jen rychle najít cestu zpět, napatlat to na větev a připlácnout k tomu kámen a voilá kopí... Nebo co z toho má vlastně bejt?

Kaoru Kuchiki
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nejoblíbenejší postava z příběhu "Trosečníci"?

Winry 19.2% (5)
Chris 26.9% (7)
Kaoru 53.8% (14)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama