13.part

17. února 2012 v 12:08 | Danny |  Trosečníci aneb příběh do ČJ
Sice díly dvakrát v článcích za sebou,ale to snad nevadí...konec konců,tohle je jediná věc,která se beze mě "obejde",takže příjemnou zábavu-já se v době zveřejnění článku flákám na horách. :)27. 1. 2010

Včera jsme byli úspěšní ohledně výroby oštěpů a k všeobecnému podivu drží pohromadě; Kaorova směs, moje zručnost a Chrisův mozek měli úspěch. Podařili se nám vyrobit dokonce 2 oštěpy, za chvilku si půjdeme k večeři nalovit čerstvé ryby. Kaoru při zmínce o lovu ryb zajásal a my s ním - mysleli jsme, že je v něm třeba zabudované nějaké krvežíznivé já, jenže on si pod lovem ryb představil, že je chytíme do sítí a ochočíme. A ptal se nás, jestli mu pomůžeme zrekonstruovat hrad pro ně. Chris teď pozvedl jeden oštěp a zkoušel, jak je ostrý. Kaoru se napřímil od svého hradu:
"K čemu ten meč máš?" Chris se mu nevěnoval, při zmínce o "meči" se neurazil, jen nepřítomně broukl:
"Na ty ryby." Kaoru se nechápavě zamračil: "Prosím?" Chris ho nevnímal, dál kontroloval, zda se oštěp nerozpadá. Zvedla jsem oči od nápisu, co jsem ryla do písku ukazováčkem.
"Na co by to bylo! Abychom ty ryby na ten oštěp ulovili, ne? Nabodnou se na něj."
"To ti nedovolím!" vykřikl Kaoru, vyskočil a drapl Chrise za zápěstí, které mu vypáčil, aby se k oštěpu dostal. Podařilo se mu to, protože když Chris nebyl v agresivní náladě, byl tak silný, jak vypadal - vůbec. Kaoru oštěpem úplně přehlídkově mrštil směrem k lesu a můžete hádat, kam se mohl trefit. Ano, do přístřešku. Chris se konečně probral a s ním i jeho vzteklé já: "No děláš si ze mě srandu? Sabotuješ mojí práci!" a s železnou pravidelností se zvedl a šel ho zfackovat. Jsou případy, kdy Chrise chápu. Ten přístřešek je polovinu času rozbitý!

Winry


28. 1. 2010

Klidně bychom si mohli na náš přístřešek dát ceduli MIMO PROVOZ! Kaoru ho ZASE rozbil.
Ráno jsme byli bez Kaora lovit ryby, japonský expert měl jiné důležité povinnosti: a to učit tu chlupatou bestii dávat pac. Nevadí, měli jsme klid.
Myslím, že Winry si schválně ten lepší oštěp, ten nenakřáplý ze včera, takže proto nalovila víc ryb. Nebyla by to ona, kdyby neprohlašovala, že je z nás nejschopnější a že bez ní bychom tu nebyli. Odpoledne Kaoru připravil ryby k jídlu, trochu na styl suši a jak byl zklamaný z neschopnosti své obludy dát pac, nepostřehl, že krájí (pižlá oštěpem) ryby, které tak urputně hájil. Chutnalo to poživatelně, ale shodli jsme se na tom, že pro příště si rozděláme oheň a usmažíme je.

Chris
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nejoblíbenejší postava z příběhu "Trosečníci"?

Winry 19.2% (5)
Chris 26.9% (7)
Kaoru 53.8% (14)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama