16.part

6. dubna 2012 v 21:44 | Danny |  Trosečníci aneb příběh do ČJ
Abyste si mohli odpočinout od RHCP,dám sem předposlední část mého a Evina příběhu :D

2. 2. 2010

Ráno jsme začali jako obvykle, snídaní a hádkou. Ale probíhala mezi Winry a Kaorem, já se do toho nemotal. Mám pocit, jako kdybych zaslechl vrtulník... Ale klidně to mohl být Kaoru a jeho hlasivky...
--
Zachránili nás! Zachránili nás!! Zachránili nás!!!
K večeru na pláž doletěl vrtulník, poté, co jsme díky tomu, že jsme ho slyšeli, rozdělali velký oheň a usilovně mávali.
Přistál kousek od přístřešku (kdyby ho zbořili, tak je snad pošlu zpátky!) a rozvířili písek, tak jsme nejdřív neviděli, kdo pro nás přiletěl. Z vrtulníku vystoupil pilot, jedna Japonka, postarší Japonec a kluk velmi podobný Kaorovi, svírající baťoh. Jakmile paní spatřila překvapeného Kaora, rozběhla se na dámu v nepohodlných botech oslnivou rychlostí. Objala ho, stejně i jeho zbytek rodiny. Jeho dvojče, myslím Hikaru, začal cosi japonsky štěbetat a potom z batohu vyndal podivnou růžovou hračku. Pochopil jsem - králíček Usagi. Když se tamti 4 dostatečně vybrečeli (+/- hodina), obrátili se na nás. Kaoru nám překládal to, co žvanila jeho máma: "Přiletí pro nás další nový vrtulník, do tohoto bychom se všichni nevešli. Zkontaktuji vaše rodiny, když mi dáte jejich čísla." S Winry jsme na sebe koukli.
"My už nemáme rodiny." Japonka po synově překladu chápavě a soucitně přikývla. Dále nám bylo sděleno, že nový vrtulník tu bude asi za 2 hodiny. Čekali jsme a paní a panu Kuchikiům jsme nastřídačku "vyprávěli", jak jsme tady žili. Hlavní slovo měl samozřejmě Kaoru, a jsem rád, že nevím, co říkal.Nejspíš nás pomlouval.
A poté, kdy už přiletěl druhý vrtulník, paní Kuchiki po dohodě s manželem řekla něco, co asi nedokáži napsat.
Chris
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 annicoolka annicoolka | 11. dubna 2012 v 21:34 | Reagovat

nenene - oni je adoptujou!!!! XD

2 Evie-chan Evie-chan | E-mail | Web | 18. dubna 2012 v 20:33 | Reagovat

Oh yeah, už je konec :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama