Co najdete,když (ne)hledáte

3. dubna 2012 v 20:07 | Danny |  Nějaký decibel, nějaká melodie
To si tak vesele pátrám a zadávám do vyhledavače nejrůznější výrazy a hledám určité věci o Anthonym a vypadne na mě samozřejmě něco,co ale vůbec nehledám:

Vydáno dne 05. 05. 2006
Frontman kapely Red Hot Chili Peppers Anthony Kiedis by se už chtěl usadit a založit rodinu. K tomuto rozhodnutí ale nedospěl jen tak z ničeho nic - vedla k němu složitá cesta jak vystřižená z kroniky psychologické poradny.
"Před pár měsíci přišel šok. Rozešla se se mnou dívka, do které jsem byl opravdu blázen. Začal jsem přemýšlet, proč k rozchodu došlo, a najednou jsem si uvědomil svoje vady na charakteru.Jakmile mi došlo, jakým způsobem tyhle vady ovlivňují můj život, okamžitě zmizely. Šel jsem za svou bývalou dívkou a trpělivě čekal, jesli dá našemu vztahu ještě jednu šanci."
Nyní Keidis musí dokázat, zda je jeho psychická proměna trvalá. "Rád bych si tu dívku vzal a měl s ní rodinu," uzavírá.

Jo,jasně.Rozhodně.Předpokládám,že dívkou je Hadr.To teda potěš.A odkdy přesně je Anthony dostatečně vyspělý na to,aby mohl mít manželku? Jak sám řekl o pár let později (teď),když žádnou nenajde,tak se nic nestane a nemyslím,že by skutečně dokázal mít manželku.A byla by škoda,kdyby jeho manželkou bylo něco jako Hadr....pardon :D
Nebo další zajímavý kousek:

Vydáno dne 20. 03. 2006
Nová deska kapely Red Hot Chili Peppers Stadium Arcadium prý bude pro fanoušky překvapením. Jak upozornil frontman skupiny Anthony Kiedis, jde o zatím nejprocítěnější album, které se spoluhráči vytvořili. Všichni čtyři totiž byli při skládání skladeb až po uši zamilovaní.
"Když jsme ty písně psali, všichni jsme se zrovna zamilovali. Je to asi poprvé, co jsme se zamilovali takhle hromadně, během několika měsíců. Naladili jsme se tak na stejnou vlnu," řekl Kiedis s tím, že nové album bude vhodným doplňkem romantických schůzek.
Doplněk romantických schůzek? XD Jasně,jasně,už to vidím XD
Poslední extra kousek jsou videa se slovenskými titulky-lépe řečeno,titulky u rozhovoru o I'm With You.Kdo přežije knírek,může mrknout:
Flea & Joshie -Joshie je tak plachý,to by jeden nevěřil! Choulí se na tom gauči,že až vypadá menší než Flea...
Anthony & Chad 1:19-vy dva jste fakt dokonalí XD.No jo Anthony,když si z tebe nemůžu dělat srandu naživo já,tak aspoň Chad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 annicoolka annicoolka | Web | 5. dubna 2012 v 22:48 | Reagovat

upřímně, moje nejoblíbenější thonyho období jsou californication a by the way. nemůžu si pomoct, ale sakra jo! XD
a thony - já ti to věřim. asi jsem něčim uplně sjetá, ale věřim ti. :)

2 Danny Danny | Web | 6. dubna 2012 v 20:23 | Reagovat

[1]: Komentář totálně k ničemu... Thumb up,mate.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama