Květen 2014

Red Hot Chili Peppers - rozhovor z Inked Australia, 2011

25. května 2014 v 19:00 | Danny |  Nějaký decibel, nějaká melodie
Jedná se o můj vlastní překlad interview z časopisu Inked Australia. Bohužel nemůžu nikde dohledat, z jakého roku interview je, ale podle všeho to bude rok 2011.
Enjoy.

EDIT: Po pár měsích kdovíproč interview stáhli a obecně se nedá na internetu dohledat, proto není dokončený. :/
Note: Ano, moje překladatelské schopnosti jsou nízké, ale beru to jako zábavu a pro cvik. Navíc, Anthony mluví velmi zvláštně, takže překládat jeho žvatlání je obzvlášť těžké.


Útržkovité poklesky

16. května 2014 v 20:40 | Danny |  Kecy,kecy a asi zase kecy
Zpívání si nahlas je hodně uklidňující. Ignorujme to, že existují falešně zpívající. Je to uklidňující. Zkuste to, až budete mít z něčeho obavy nebo tak.
Ale až na vám budou sousedi bušit koštětem do zdi, abyste přestali, tak jim tohle neukazujte. Radši jim řekněte, že jste chtěli provést sociální experiment "Jak moc tolerantního mám souseda" a že oni to naprosto projeli. Nicméně že jim děkujete.
Kind regards.

Tenhle Srandoland dlouho neměl článek. Jedním z důvodů bylo, že sem beztak nikdy nikdo nechodí *přes stránku prolétává taková ta keřovitá koule, co lítá ve filmech po vypustlých planinách*, a navíc, mám Tumblr - a teď se držte pevně, jsem tam populární. Víc, než jsem stihla být za 5 let tady ^^

Jakožto oddaná fanynka RHCP pojedu v červnu na Isle of Wight Festival. Pokud tam jedete taky a chcete se spřátelit, hurá, napište mi.

Dala bych sem možná nějaké nové básničky, ale tady je to fakt pusté pole, takže to nemá cenu. Navíc, stěží se dám považovat za básnický průměr, tudíž co. Ale kdybyste se nudili....

Mimochodem, přestala jsem být abstinent. Poté, co jsem se poprvé opila na pseudoakci, a byla dvě hodiny nonstop neuvěřitelně veselá a uvolněná, mi došlo, že nemá cenu hrát si na nějakého puritána a přísné morální hodnoty - ne že bych to vůbec někdy dělala, protože jsem amorální kdovíjak dlouho.

K seznamu výčtů v tomto článku poklesku by se hodilo na závěr dodat, že se mi velice zalíbil sladký šestnáctiletý chlapec, který o mě samozřejmě nemá zájem. Plot twist: je mi 18 a nevypadám dobře.
Ha.
Thanks for your attention!