Únor 2017

She's freeky and I like her a lot! Yolandi Visser

7. února 2017 v 16:28 | Danny |  About...
Nemůžu si pomoct. Mám female crush na Yolandi Visser, tu maličkou šílenou zpěvačku z Die Antwoord. Ale když ona je cool, jasný?
Samozřejmě, moje holčičí crush nemůže soutěžit s láskou k Anthonymu a těm ostatním na spodnějších místech, ovšem víte co. Nemilujte někoho tak bláznivého.
Yo-yo-landii je 32 let, ale pořád vypadá o hodně mladší. Je roztomilá i sexy. Je divná a zpívá vysokým hláskem. Působí jako posedlá voodoo panenka, když má ty kontaktní čočky rozšiřující zorničky a opakuje I fink u freeky and I like u a lot!
V klipu Ugly Boy vypadá obzvlášť úžasně:


Její vlasy jsou kapitola sama pro sebe - mullet v naprosto originální podobě. Tenhle účes vymyslel kdysi Ninja, její partner, a podle jeho návrhu pak byl zrealizován. Nejdřív se mi to moc nelíbilo, ale teď mi připadá, že ten účes k ní patří a charakterizuje ji.
Měla i rovné vlasy, pár měsíců zpátky se na chvíli "vrátily" v klipu Banana Brain (který si pořád pouštím dokola, because she's cute). A jak vyšívá ta maminka Je suis is Die Antwoord :DJejich hudba vám na první poslech nejspíš nesedne. První jejich klip jsem viděla kdysi dávno, když jsem zjistila, že se v něm objevuje Flea od mých milovaných RHCP. Je to v Ugly Boy, kde je hodně krve a to Yolandino voodoo šeptání, takže se mi líbil spíš výskyt celebrit (Jack Black, Marilyn Manson a ta holka Clara s výrazným obočím, co hrála teď Enchantress. Delevingne. To příjmení mi dává zabrat, holt se ho budu muset učit po kouskách jako před lety Californication :D).
Nicméně, časem jsem tomu přišla na chuť, protože I Fink U Freeky! That's cool. Tohle bude jednou moje písnička s boyfriendem, jestli kdy vůbec nějakého budu mít. Never mind, never mind!
Neuvěřitelné, že tahle panenka vypadá na něco kolem 20, ale už má dceru Sixteen, mimochodem právě s tím Ninjou, se kterým také tvoří Die Antwoord. A Sixteen má po mamince podobný účes. Cool kid, cool kid.
Yolandi je z JARu, což by vás možná nenapadlo, protože je bílá. Stejně tak Ninja. Znají se od dětství.
No a taky má fantasticky ploché břicho, které je pro mě #goals. Ach bože. Moje 20% gayness patří jí.
V rozhovorech je na novináře často dost drsná, to i Nija. Nesnášejí, když je někdo špatně interpretuje. Což se nedivím.
Zároveň je ale zlatá, na koncertu byla úžasná a i když se vám možná nezdá sympatická, ve filmu Chappie je prostě nejlepší postavou (když pomineme Chappieho samotného)!
A miluje krysy :D! Ach jo. ZEF queen.
Nebojí se dělat naprosté trhlé věci. Jako pusťte si Cookie Thumper, to je fakt moc. A tam vypadá tak na 17, o což je to horší.
Celá jejich tvorba je vůbec taková zvrhlá a sprostá, ale neskutečně mě to fascinuje. Nemůžu přestat. Navzdory tomu, že téma sexu mě absolutně nezajímá. Spíš mě fascinuje ta odvaha a to provedení. Dear God
Yolandina africká angličtina s přízvukem? Srandovní.


A trocha romantiky na závěr (ne, fakt. Žádný perverznosti, leda vulgarity v řeči):


Příběh dvou gangsta vozíčkářů. To chceš.

Vůbec nevím, proč tohle píšu. Asi že to nemám komu vyprávět.
Stay high